Виготовлення хорошого корму вимагає вміння

16 березня 2022

Кожна вид тварин має свої потреби. Також з часом змінюється зрілість травної системи. Тому ми розробили рекомендації щодо найважливіших параметрів під час виробництва кормів, щоб забезпечити найкращу якість. Ці параметри відрізняються складом, структурою, текстурою та розміром гранули.

Наприклад, для бройлерів оптимальне споживання корму залежить від ідеального поєднання правильного діаметра гранул, довжини та твердості. При виробництві гранул для дійних корів, щоб залучити їх до роботи доїльного апарату, необхідно використовувати тверді гранули без пилу.

Producing high-quality feeds

Ви отримуєте оптимальний корм, тільки виробляючи свій корм у правильний спосіб і застосовний для конкретної тварини на певному етапі її життя. Для кожного типу тварин наша команда розробила конкретні стандарти. Наприклад, для гранульованого корму ми радимо, які розміри частинок, твердість і довговічність сприяють хорошому споживанню та перетравленню корму. Для шроту та структурованого корму ми можемо порадити вам оптимальний розподіл частинок за розміром.

Для гранульованого корму існують різні технології виробництва подрібнення корму. Наші спеціалісти з виробництва Коудайс знайомі з часто використовуваними методами шліфування, такими як молоткове фрезерування, валкове фрезерування або комбінація цих методів, яка називається матричне фрезерування. Завдяки власним виробничим потужностям ми також маємо широкий досвід роботи з різними технологіями гранулювання, такими як одинарне пресування, подвійне пресування, ущільнювачі Boa та розширювачі в комбінації з грануляторами.

Keeping your energy costs at a minimum

When your process to produce a pellet runs smoothly, you also keep your energy costs as low as possible. The optimal use of temperature and steam in relation to the desired matrix diameter and thickness will keep energy use in check. With the currently high energy prices, each positive result is welcome. Obtaining good pellet quality at high energy efficiency helps you to be more profitable.

Energy consumption depends on the recipes and desired structure, the raw materials used, the process technology in the production plant as well the equipment used. Therefore, each production plant has its own energy consumption requirements. Our specialists know typical benchmarks for the different technologies and recipes and can help you determine the potential to improve efficiencies.

Making good feed requires craftmanship

З нашого досвіду кожен день на ваш виробничий процес впливають зовнішні умови, такі як температура і вологість, а також змінна якість сировини. Таким чином, безперервна перевірка продукту та якості продукції, якщо це можливо, підтримує стабільну якість вашого корму, яка може бути досягнута шляхом частого моніторингу та коригування вашого виробничого процесу.

У Коудайс ми постійно контролюємо та коригуємо наші виробничі процеси для отримання передбачуваної та високоякісної продукції. Цей досвід і знання доступні вам через наших спеціалістів.

Contact us for support

Are you interested to find out if we can support you to grow your craftmanship to higher standards? Do not hesitate to contact us for more information and a potential visit to your production plant.