en uk Close
Науково-дослідницька діяльність
Старт / Про Koudijs / Годівля тварин / Науково-дослідницька діяльність

Науково-дослідницька діяльність

Компанія Koudijs активно працює в аграрному секторі вже майже століття, надаючи підтримку тваринникам і комбікормовим підприємствам у всьому світі. Тож ми знаємо, — і, можливо, краще за всіх, — що насправді має значення в цьому секторі. Ми розуміємо пріоритети наших клієнтів як людей і підприємців. Тому ми так багато сил вкладаємо в перетворення всіх наших знань і досвіду на практичні рішення. Завдяки нашим кормам, послугам для сільського господарства та порадам ми допомагаємо нашим клієнтам досягти успіху. Бо коли в наших клієнтів справи йдуть добре, то й у нас також!

   Коли йдеться про успішне виробництво білкових продуктів тваринного походження, йдеться про Koudijs!


Ефективне виробництво білкових продуктів тваринного походження — це наша спеціалізація, і ми постійно прагнемо досконалості в цій сфері. Ми не тільки тісно співпрацюємо з різними міжнародними науково-дослідними закладами, але й маємо (разом із групою De Heus) власні дослідні господарства й найсучасніші лабораторії. Ми використовуємо всі ці засоби, щоб визначити, як найбільш ефективно перетворити корм для тварин на тваринний білок. Водночас ми враховуємо не тільки сам корм, але й:

  • здоров’я тварин;
  • якість сировини;
  • умови утримання та управління;
  • технологічний процес.

Ми швидко й безпечно перетворюємо нові знання та ідеї, отримані в ході досліджень, на практичні рішення, які можуть бути використані безпосередньо нашими клієнтами-тваринниками. Оскільки для нас важливо саме це — надавати клієнтам оптимальну підтримку.

УСПІШНІ КОНЦЕПЦІЇ ГОДІВЛІ ТВАРИН

Ми не тільки підтримуємо наших клієнтів за допомогою високоякісних кормів і комбікормів, але й пропонуємо об’єктивні поради, концепції годівлі та широкий асортимент сільськогосподарських послуг.

Хочете дізнатися більше про наш успішний підхід? 
Чи бажаєте запросити когось із наших фахівців до себе, щоб обговорити, як ми можемо допомогти вам розвиватися? Без вагань зв’яжіться з нами!