en uk Close
Місія та бачення
Старт / Про Koudijs / Місія та бачення

Місія та бачення

ЯК МИ ПІДВИЩУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Ми постійно прагнемо вдосконалюватися. Cтарим ідеям у новій обгортці  немає місця в нашій Компанії.
Ми практичні й розумні, але також завзяті та відкриті до нових знань. Ми дивимось на світ з оптимізмом і чітко орієнтовані на рішення.
Такого ж ставлення ми очікуємо від кожного з наших співробітників.
Наші працівники дуже мотивовані працювати безпосередньо з клієнтами, щоб досягти для них найкращих результатів. Вони мають технічну підготовку, вміють застосовувати найновіші знання і радо пропонують індивідуально підібрані  практичні рекомендації на рівні конкретного господарства. Так кожний окремий фермер може отримати оптимальну вигоду від досвіду всієї нашої організації.
Наші клієнти це визнають і цінують. Це ж стосується й рішучості, яка дозволяє нам завжди швидко реагувати.
Отже, ми справді можемо бути рушійною силою прогресу наших клієнтів, забезпечуючи корми для ефективності від Koudijs Animal Nutrition.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО ГОСПОДАРСТВА

Кожному фермеру потрібне власне специфічне рішення для годівлі тварин.
Стайні клієнтів - це стихія Компанії Koudijs. Наших фахівців можна знайти там щодня, коли вони зустрічаються з клієнтами й надають підтримку. Тому ми так добре розуміємо, що насправді важливо в цьому секторі та що мотивує і цікавить наших клієнтів — як людей, підприємців і фермерів.
Саме синергетичний ефект від застосування наших індивідуально підібраних рішень для годівлі в комбінації з порадами щодо управління господарством дозволяє збільшити прибуток наших клієнтів.

ОБМІН ЗНАННЯМИ ОЗНАЧАЄ ЇХ ПРИМНОЖЕННЯ

Наше інтенсивне співробітництво з провідними науковими закладами (наприклад, Ваґенінґенським університетом і дослідницьким центром), а також робота наших власних дослідних господарств і лабораторій у всьому світі дозволяє безперервно отримувати нові знання на користь наших клієнтів.
Оскільки наша діяльність має світовий масштаб, ми отримуємо та збираємо знання в багатьох країнах, при різних ситуаціях та обставинах. Наші знання не обмежуються кормами, а охоплюють увесь процес годівлі тварин: від сировини й добавок до комплексного управління господарством. Ми не просто приділяємо увагу кормам, а ще й дбаємо про процвітання вашої компанії та ваших тварин.
Головне — це що конкретно означають наші знання у вашій ситуації.
Ми активно обмінюємось усіма нашими знаннями (на локальному, регіональному й глобальному рівні). Зрештою, обмін знаннями означає їх примноження. Завдяки такому обміну ми забезпечуємо постійне перетворення найновіших ідей на правильні стратегії годівлі та практичні послуги для бізнесу, ідеально підібрані до конкретної ситуації.
Нас стимулює прагнення виводити фермерів на новий рівень. Оскільки ми існуємо для того, щоб підвищувати ефективність наших клієнтів.

МИ ДОПОМАГАЄМО КЛІЄНТАМ ПРОЦВІТАТИ

Усі наші інновації та діяльність ґрунтуються на повсякденній реальності. Ми шукаємо нові пропозиції для задоволення потреб наших клієнтів і пропонуємо розумні рішення з додатковою вартістю, які найкраще відповідають їхнім стратегіям управління бізнесом. Компанія Koudijs діє водночас ідеалістично та практично.
Саме так ми допомагаємо тваринникам, комбікормовим заводам, великим сільськогосподарським компаніям і дилерам процвітати; і саме так ми підвищуємо їхню ефективність для отримання найкращих результатів.
Загалом Koudijs — це не просто постачальник кормів для сільськогосподарських тварин. Компанія Koudijs збирає та формує знання про годівлю тварин у всьому світі, а потім перетворює ці знання на практичні рішення для всіх тваринників. Це перевага роботи з рами, як міжнародним постачальником кормів! Тому що тільки високоякісні корми в поєднанні з правильними знаннями й порадами дійсно допоможуть нашим клієнтам добитися прогресу.
Тваринникам це вигідно з усіх боків.
Koudijs. Корми для ефективності.

Дізнайтеся, як ми можемо вам допомогти!   Зв’яжіться з нами, щоб отримати додаткову інформацію.