en uk Close
ТЕЛЯТА
Старт / Корми для тварин / Велика рогата худоба / ТЕЛЯТА

ТЕЛЯТА

Вирощування молодих молочних тварин — це важлива робота на фермі. У разі успіху це стане міцним фундаментом для майбутніх результатів.
Для того, щоб телята досягли оптимальних і здорових темпів росту, їм слід надати правильний догляд і годівлю. Найкращу продуктивність під час лактації можна забезпечити лише в тому разі, якщо теля досягне дорослого віку в оптимальному стані. 

ПЛАН ВИРОЩУВАННЯ ТЕЛЯТ

План вирощування телят  — це збалансований, економічний план вирощування, розроблений нашим досвідченим відділом із питань великої рогатої худоби. Ця концепція годівлі допоможе вашим телятам вирости в добре розвинених телиць, які відповідають так званому «калібру». 

План вирощування телят  розділений на 4 етапи:

  • стартовий етап:  0 - 5 місяців;
  • етап молодості:  5 - 8 місяців;
  • етап статевого дозрівання:  8 - 14 місяців;
  • етап гестації:  14 - 24 місяці.

Індекс будови тіла (або «калібр») — це співвідношення висоти, маси й розмірів тварини.
Ми вважаємо індекс будови тіла найважливішим показником загального розвитку телиці. Koudijs має на меті добитися зростання туші без накопичення жиру. Індекс будови тіла формують довжина тварини, довгі ребра й висота тіла. Хребет і ребра має бути видно.

ПЕРЕВАГИ:

  • витривалі дійні корови;           
  • збільшення продуктивності протягом життя;        
  • зменшення витрат на вирощування.
Вирощування теляти — це інвестиція в майбутнє. Період вигодовування визначає життєздатність теляти. До статевої зрілості теля набуде більш значних розмірів та об’єм тіла. Застосування збалансованої дієти стимулюватиме правильний розвиток теляти й надасть життєвої сили. Це саме те, чого прагне сучасний фермер!

Повну інформацію дивіться в наших брошурах: