en uk Close
Заперечення відповідальності
Старт / Заперечення відповідальності

Заперечення відповідальності

Дизайн і вміст цього вебсайту було створено з надзвичайною уважністю. Проте з часом вміст може стати застарілим, невірним і (або) незастосовним. Компанія Koudijs Animal Nutrition не несе жодної відповідальності за це, а також виключає будь-яку свою відповідальність за можливі наслідки (як прямі, так і непрямі).
 
Жодну з частин цього вебсайту не можна відтворювати та (або) публікувати шляхом друку, фотокопіювання, відправлення по факсу, переписування, зберігання у файлі даних для автоматизованої обробки або будь-яким іншим чином без попередньої письмової згоди компанії Koudijs. Якщо таку згоду не було надано, таке відтворення чи публікація вважатимуться порушенням авторського права компанії Koudijs, що призведе до подання позову про відшкодування шкоди.

Посилання на вебсайти третіх осіб надаються для зручності користувачів; такі посилання не означають, що компанія Koudijs схвалює чи підтверджує вміст сайтів, на які наведено посилання. Компанія Koudijs також не відповідає за вміст сайтів, на які наведено посилання, або за посилання на таких сайтах на інші сайти.
 
Найновіша версія Загальних умов Koudijs, зареєстрована в реєстрі суду в Арнемі, Нідерланди, застосовується до всіх поставок, цінових пропозицій, замовлень тощо, створених за допомогою цього вебсайту або його додатків. 

Koudijs Animal Nutrition, номер у Торговій палаті: 16060651, місце реєстрації: Еде, Нідерланди.

Усі права захищено. © Copyright 2016