en uk Close
Новини
Старт / Новини / Новини / Придбання De Heus компанії Coppens дозволяє задовольнити зростаючий попит клієнтів

Придбання De Heus компанії Coppens дозволяє задовольнити зростаючий попит клієнтів

- Royal De Heus досягла домовленості з родиною Коппенс про придбання компанії Coppens Diervoeding. Стратегічно розташований у місті Гелмонд, Нідерланди, компанія Coppens має сучасний завод з виробництва кормів для тварин потужністю 400 000 тонн. Компанія досягла потужних регіональних позицій у галузі свинарства та бройлерів. Придбання ідеально відповідає меті компанії De Heus - зробити виробництво більш гнучким та розширити свої потужності в Нідерландах, як засіб сприяння подальшому зростанню. Запланована транзакція все ще потребує погодження з Нідерландським органом управління споживачів та ринків (ACM).

Придбання De Heus компанії Coppens

Зі своєю компанією, заснованою в 1925 році, сім'я Коппенів може оглянути минулу історію успіху, що триває майже 100 років. За цей час компанія завжди гнучко та ефективно реагувала на зміну кон'юнктури ринку або встигала випереджати ситуацію. Завдяки сучасним рослинам та потужним харчовим знанням, Coppens завжди позитивно відзначився своїми високоякісними провідними кормами для тварин. В останні роки Coppens, крім того, зазнав зростання обсягів продажів. Завдяки участі Swinco у 2018 році, міжнародної компанії, що спеціалізується на продажі харчових концепцій та продуктів у секторах птахівництва та свинарства, Coppens вдалося ще більше зміцнити свій асортимент продукції.

«De Heus і Coppens мають довгу історію у обслуговуванні тваринницького сектору високоякісними кормами. Обидві компанії глибоко вкорінені в голландському секторі тваринництва. Між двома компаніями існує взаємна повага протягом багатьох років. У нас багато спільних цінностей у сім’ї та компанії. Тому ми впевнені, що, дивлячись у майбутнє, позиція Коппенса та позиція його працівників будуть належним чином захищені під крилами Де Хойса '', - говорить Хендрік де Фор, керуючий директор Coppens.

Придбання Coppens збільшить виробничі потужності De Heus. Включаючи нещодавно придбаний завод у Гельмонді, De Heus зараз має 10 заводів з виробництва кормів для тварин у Нідерландах. Ко де Хейс, генеральний директор Royal De Heus: «Ми впевнено дивимось у майбутнє. За останні роки нам також вдалося досягти позитивного зростання на складних ринках. Ми вдячні за довіру та вдячність, які отримуємо від зростаючої кількості клієнтів. Ринкові умови, потреби споживачів та запити організацій супермаркетів постійно змінюються. Ми маємо намір продовжувати підтримувати наших клієнтів у міру своїх можливостей, щоб допомогти їм задовольнити потреби організацій супермаркетів та споживачів у концепціях мережі. Для цього нам важливо мати достатні виробничі потужності та гнучкість. Придбання Коппенса ще більше збільшує наші можливості в цьому відношенні. «Coppens» - надзвичайно професійна організація із відданими працівникам. Ми з нетерпінням чекаємо спільного майбутнього ».

"Я щасливий, що Coppens зараз є частиною сімейного бізнесу De Heus. Компанія має чудову репутацію. Найближчими місяцями ми спільно розпочнемо роботу щодо максимально ефективної інтеграції двох компаній. У Helmond ми продовжимо зосереджуватися на виробництві кормів для свиней та бройлерів. Я щасливий, що за короткий термін ми вже зможемо випустити додатковий обсяг для De Heus. Я з нетерпінням чекаю, щоб особисто керувати процесом інтеграції з моєї домашньої бази Coppens, - каже Хендрік де Вор про придбання.