en uk Close
Новини
Старт / Новини / Новини / Придбавши Golpasz, De Heus Animal Nutrition посилює присутність в Польщі

Придбавши Golpasz, De Heus Animal Nutrition посилює присутність в Польщі

- 1 липня 2020 року De Heus Animal Nutrition підписала угоду про придбання польської компанії з виробництва комбікормів Golpasz (річний обсяг виробництва 500 000 тонн комбікорму). На даний момент угода чекає схвалення з боку польського Управління по конкуренції та захисту прав споживачів (UOKiK).

De Heus and Golpasz

Об'єднання досвіду в галузі кормів для тварин
«Обидві компанії бачать значну взаємну вигоду у новому партнерстві. De Heus і Golpasz володіють високоякісними спеціалізованими знаннями в області харчування тварин, тваринництва і ветеринарії. Ці компетенції дозволяють обом компаніям розробляти і поставляти індивідуальні (кормові та бізнес) рішення відповідно до вимог і потреб своїх клієнтів.
Об'єднання сильних сторін прискорить подальше поліпшення в галузі виробництва кормів. Крім того, Golpasz володіє високоспеціалізованими знаннями в галузі харчування індички, що є додатковою цінністю для De Heus. На додаток Golpasz також отримає доступ до міжнародної мережі і експертного центру De Heus, що дасть Golpasz можливість поповнити свої знання і використовувати їх, крім іншого, для прискорення інноваційних розробок продуктів », - говорить Адам Залєски (Adam Zaleski,), генеральний директор De Heus Poland.
Веслав Ілкув (Wiesław llków), генеральний директор Golpasz, також з упевненістю дивиться в майбутнє: «Завдяки об'єднанню De Heus Poland і Golpasz ми зможемо продовжити розвиток в тих сегментах ринку, де ми вже працюємо. Ми будемо використовувати наші об'єднані знання і досвід, щоб ще краще обслуговувати наших клієнтів, так як ми знаємо, що постійне підвищення ефективності є ключем до успіху. Наші клієнти та співробітники отримають вигоду від всесвітньої операційної діяльності De Heus».
Всі необхідні документи були передані в Польське управління по конкуренції та захисту прав споживачів (UOKiK) для затвердження. Обидві компанії будуть працювати без змін до тих пір, поки UOKiK не прийме офіційного рішення.

Про Golpasz
Golpasz є одним з провідних виробників кормів в Польщі з виробничою потужністю 500 000 тонн комбікорму на рік. Golpasz пропонує повний асортимент комбікормів для декількох категорій тварин, включаючи індичку, бройлерів, свиней і велику рогату худобу (м'ясо і молоко). Компанія має в своєму розпорядженні чотирма сучасними виробничими майданчиками, вигідно розташованими по відношенню до найважливіших тваринницьким регіонах.