en uk Close
Новини
Старт / Новини / Новини / De Heus Animal Nutrition зміцнює свої позиції в Індонезії через придбання Neovia Indonesia

De Heus Animal Nutrition зміцнює свої позиції в Індонезії через придбання Neovia Indonesia

- 2 червня 2020 р. компанія De Heus Animal Nutrition (De Heus) завершила процедуру придбання у ADM виробника комбікормів Neovia Indonesia (PT Welgro Feedmill і PT Wirifa Sakti) – двох комплексних комбікормових заводів, що розташовані в Західній та Східній частинах Яви.

De Heus в Індонезії

Загальний обсяг продажу цих підприємств у 2019 році склав 125 000 т.

Welgro Feedmill та Wirifa Sakti спеціалізуються переважно на сегментах кормів для птиці, риби та свиней.

Для De Heus Indonesia, це придбання є важливим кроком у його планах стати провідним гравцем на індонезійському ринку кормів для тварин.

Gabor Fluit, Group Director De Heus Asia:

«Після нашого успішного вступу в Індонезію в 2018 році через придбання PT Universal Agri Bisnisindo (UAB) в Бекасі (Західна Ява), нова угода прискорить нашу стратегію зростання в Індонезії. Це дає нам чудову можливість розширити свої позиції у ключових регіонах розвитку тваринництва та аквакультури та бути поруч до наших вже існуючих та потенційно нових клієнтів.

Ми живемо в неспокійні часи. Через пандемію Covid-19 попит на корм для тварин трохи зменшився. Зрештою, ми віримо, що ринки відновляться. De Heus – це компанія, орієнтована на багаторічний перспективний розвиток. Ми зосереджені на впровадженні нових технологій та реального прогресу на ринках, а також тісної взаємодії з нашими клієнтами.

Плануємо, наростити об’єм виробництва з 19 мільйонів тон у 2019 році до 22 мільйонів тон у 2022-м. Сьогодні населення Індонезії становить 273 мільйони, що робить цей регіон найбільшим активним ринком м’ясних продуктів у Південно-Східній Азії. Попит на білки тваринного походження зростатиме протягом наступних років через зростання  населення, підвищення його доходів, а також змін споживацького попиту.

З моменту придбання UAB, De Heus повторює свій успішний ринковий підхід, розроблений в інших країнах Південно-Східної Азії. Він базується на підтримці подальшої професіоналізації незалежних фермерів у місцевому секторі тваринництва та аквакультури через надання високоякісних кормів для тварин та наданні практичних порад щодо ведення агробізнесу. Крім того, ми вдосконалюємо виробничі процеси, інвестували в технічну підготовку персоналу та розпочали будівництво нової лінії для виробництва кормів для риби та птиці на існуючому комбікормовому заводі UAB".

Kay De Vreese, Генеральний директор De Heus Indonesia:

«Ми дуже раді, що наша спрямованість на поліпшення якості продукції та обмін найкращим практичним досвідом визнані та цінуються зростаючою клієнтською базою в Індонезії. Ми будемо і надалі продовжувати реалізацію наших інвестиційних планів протягом найближчих років.

Ми вітаємо працівників Welgro та Wirifa як нових колег компанії De Heus в Індонезії. Це два динамічних підприємства, що орієнтовані на постійне вдосконалення. Такий підхід прекрасно пасує до корпоративної  культури компанії De Heus.

Наступний рік буде важливим перехідним періодом. Ми визначимо інвестиції, що необхідно залучити для вдосконалення виробничих процесів, щоб покращити якість продукції та збільшити виробничі потужності. Крім того, на Welgro та Wirifa будуть впроваджені стандарти De Heus, що дозволить створити єдину і сильну структуру De Heus в Індонезії. Ми також оцінюємо потенційні можливості для зміцнення нашої позиції у ланцюжку вартості, як органічний спосіб, так і через придбання.".