en uk Close
Новини
Старт / Новини / Новини / Коудайс Україна впроваджує гіперконвергентну платформу

Коудайс Україна впроваджує гіперконвергентну платформу

- Коудайс Україна впроваджує гіперконвергентну платформу Lenovo, основним пріоритетом якої є надійність.

Коудайс Україна впроваджує гіперконвергентну платформу

Nutanix - операційне гіперконвергентне середовище, яке базується на програмно-апаратній платформі Lenovo ThinkAgile HX3320. Його особливість - віртуалізація простору зберігання даних. Це дозволяє розподіляти інформацію по всьому наявному обсягу накопичувачів. При цьому, мінімальна конфігурація кластера Nutanix вимагає три вузла.

Масштабування такого кластера виконується без будь-яких обмежень вузлами довільної конфігурації. Що ж стосується надійності, то у випадку виходу з ладу одного з вузлів, все обчислювальне навантаження мігрує на інші. А дані  що розміщувалися на вузлі який відмовив не втрачаються, тому що дублюються на системах збереження даних інших вузлів.

Саме ця здатність Nutanix стала ключовою у забезпеченні необхідного рівня надійності та відмовостійкості системи підприємства.
Коудайс Україна
Як повідомляє В.Серебрянський, CIO Koudijs Ukraine : "Обчислювальних ресурсів Koudijs Ukraine тепер цілком достатньо як для обслуговування наявних, так і бізнес-завдань, які очікуються найближчим часом."