en uk Close
Новини
Старт / Новини / Новини / ROYAL DE HEUS СТАВ МАЖОРИТАРНИМ ВЛАСНИКОМ КОМПАНІЇ «Д-МІКС»

ROYAL DE HEUS СТАВ МАЖОРИТАРНИМ ВЛАСНИКОМ КОМПАНІЇ «Д-МІКС»

- 04.03.2019 р. — 4 березня 2019 року група Royal De Heus підписала угоду з придбання мажоритарної частки в статутному капіталі української компанії «Д-Мікс». Це партнерство є стратегічним кроком De Heus на привабливому українському ринку кормів для тварин, який було зроблено після десятиріччя експортування кормів в Україну. Спільне підприємство буде вести господарську діяльність під торговою назвою Koudijs Ukraine. 

ROYAL DE HEUS СТАВ МАЖОРИТАРНИМ ВЛАСНИКОМ КОМПАНІЇ «Д-МІКС»

Сімейне підприємство «Д-Мікс», яким керує Федір Шопський, розташоване в Золочеві на Західній Україні та має міцні позиції в регіоні. Ця компанія виробляє кормові концентрати й комбікорми, головним чином для свійської птиці й свиней. «Д-Мікс» має виробничу потужність 80 000 тонн, а також переробляє 50 000 тонн насіння соняшника й соєвих бобів. Невдовзі компанія почне будівництво заводу з виробництва преміксів, який планується ввести в експлуатацію на початку 2020 року. Повсякденним управлінням спільним підприємством буде займатися Федір Шопський.

Пан Шопський впевнено дивиться в майбутнє: «Я щасливий, що багаторічна співпраця з De Heus трансформувалася в партнерство. De Heus є найкращим партнером для спільного подальшого розширення нашої клієнтської бази та надання клієнтам додаткової підтримки в підвищенні професійного рівня тваринницьких ферм. Я вважаю, що знання та довгострокове бачення De Heus багато в чому сприятимуть швидкому зростанню нашого спільного бізнесу, і ми разом перейдемо до наступного етапу розвитку».

Україна — один із найбільш родючих регіонів Центральної та Східної Європи. Сільське господарство вже багато років є двигуном української економіки. Країна перетворилася на важливого гравця на міжнародному ринку сільськогосподарської продукції. Український уряд інвестує в місцеве сільське господарство й стимулює його розвиток, щоб забезпечити подальше зростання доходів і виробництва та тим самим зміцнити міжнародні позиції. Очікується, що тваринницький ринок зростатиме й надалі, а отже, попит на високоякісні й ефективні корми теж зросте.Український уряд вітає іноземних інвесторів, які надають додаткові знання та досвід у галузі кормів для тварин, тваринництва й управління фермерськими господарствами. На український ринок кормів для тварин на цей час ще вийшло дуже мало іноземних компаній. Голландські компанії мають дуже хорошу репутацію. Така ситуація на ринку дає De Heus прекрасну можливість зробити цей крок уперед і вийти на український ринок. Цей крок узгоджується з прагненням De Heus посісти провідні ринкові позиції в країнах, де найближчими роками очікується значний розвиток ринку кормів.  

Обидві компанії — і De Heus, і «Д-Мікс» — мають глибокі спеціалізовані знання в галузі кормів для свійської птиці й свиней. Ці знання стануть спільними та будуть надалі поглиблюватися завдяки міжнародній мережі й досвіду De Heus. Це дозволить збагатити знання Koudijs Ukraine у галузі годівлі, тваринництва й технології виробництва, прискорити інновації, покращити якість кормів, удосконалити рекомендації для клієнтів та оптимізувати виробничі процеси.

 «Koudijs Ukraine має світле майбутнє. Протягом багатьох років ми продовжуємо інвестувати в покращення технічної підтримки клієнтів. Ми вважаємо, що наш великий досвід у галузі міжнародного тваринництва та в секторі кормів також буде корисним для підвищення професійного рівня тваринництва в Україні», — зазначив Кун де Хьос (Koen de Heus), генеральний директор Royal De Heus.