en uk Close
Новини
Старт / Новини / Новини / Семінари на тему «Підвищення продуктивності відгодівлі свиней»

Семінари на тему «Підвищення продуктивності відгодівлі свиней»

- З 26 листопада по 5 грудня 2019 року в Білій Церкві, Тернополі та Миколаєві  проводились семінари на тему «Підвищення продуктивності відгодівлі свиней», які організували та проводили спеціалісти Koudijs разом з нашими партнерами із Компанії Livisto.

В програмі семінару обговорювались наступні доповіді:

  • «Управління кліматом» - Френк Ехауд, спеціаліст по вирощуванні свиней (Koudijs / Royal De Heus-Нідерланди).
  • «Діарея до та після відлучки. Причини, наслідки та рішення.» - Іван Яцина, спеціаліст по вирощуванні свиней (Koudijs Ukraine).
  • «Управління стрептококом без антибіотиків.» - Ігор Михайлицький, керівник департаменту тваринництва (Koudijs Ukraine).

Представники Компанії Livisto  - Андрій Федів, Сергій Бабенюк, Дмитро Новаківський та Вадим Комаров, представили до уваги доповіді «Кокові інфекції у свиней», «Підтримання здоров’я свиноматок, лікувально-профілактичні заходи та моніторинг»,  «Респіраторні захворювання, профілактика, лікування, диференційна діагностика».

Після кожної доповіді відбувалися активні обговорення, живі дискусії та обмін досвідом між представниками господарств та спеціалістами.

Гості семінарів зауважили, що заходи пройшли на піднесені ноті — цікаво та пізнавально.

«Результати наших клієнтів є нашими результатами!», — підсумував Дмитро Бурбан, керівник департаменту продажу Компанії Koudijs Ukraine.