Спеціальна лінія для виробництва замінника молока Nurse Milk і Nurse Meal

08 березня 2023
-
3

На багатьох фермах найменших поросят підгодовують спеціальними продуктами Ромелко (замінник молока та престартер). Це перш за все легкозасвоювані продукти для поросят, як додаткова підгодівля до молока свиноматки. Якщо свиноматка має багато живонароджених поросят, ці корми гарантують, що окрім якісного молока свиноматки, поросята отримають смачну та корисну додаткову підгодівлю. Це гарантує, що поросята залишаються більш однорідними у великих гніздах і навчаються їсти з годівниць в ранньому віці. Це має нам позитивний ефект в подальшому, а зокрема після відлучки у споживанні престартерного корму.

Спеціалізований комбікормовий завод для поросят

Виробництво Nurse Milk і Nurse Meel відбувається на спеціалізованому комбікормовому заводі в місті Андел. З моменту відкриття фабрики з кожним роком зростає попит на Nurse Milk, а в крайньому випадку на Nurse Flour. Тому у 2019 році було вирішено створити нову окрему виробничу лінію для цих кормів, на якій сировина зважується, транспортується та змішується абсолютно окремо.

Спеціальна лінія виробництва замінника молока та молочних продуктів

Тому ця лінія відокремлена від решти виробництва кормів для поросят. Немає жодного пересікання з іншими лініями виробництва кормів та лініями виготовлення молочних продуктів для поросят. Кожна сировина дозується через окрему повітродувну трубу в силос без залишків. Оскільки виробництво повністю відокремлене та автоматичне, лінія може виробляти замінник молока та молоковмісні продукти для годівлі повністю окремо, не беручи до уваги виробництво іншого корму для поросят. Ця лінія є величезним активом, гарантії високої та постійної якості продуктів Romelko від Коудайс.

24 мільйони поросят

У 2020 році кількість корму, що виготовляється на спеціалізованому заводі суттєво зросла. Це показано на графіку нижче. Припустимо, що в середньому порося споживає 100 грамів Nurse Milk або Nurse Meal в день, це означає, що 24 мільйони поросят були вигодовані за допомогою продуктів які виготовлені на спеціалізованому заводі у 2020 році. Це приблизно відповідає вирощуванню майже 800 000 свиноматок на рік.
схема_Romelko.jpg
Друге місце в асортименті преміальних кормів для поросят Romelko
Romelko 1 Nurse Milk є повноцінним замінником молока для поросят з другого дня життя приблизно до 21 дня.

Romelko 1 Nurse Meel: За складом цей корм є поєднанням замінника молока та престартеру. Він широко використовується нашими клієнтами як в сухому, так і в рідкому вигляді. З семиденного віку цей корм можна використовувати як повноцінний замінник молока. З першого дня після народження його можна давати як прикорм до молока свиноматки.

Підходить для автоматичних систем годівлі: обидва продукти підходять для годівлі в автоматичних системах годівлі поросят під час підсисного періоду, таких як чашки та міні-установки для рідкого годування. Завдяки спеціальній обробці цей корм безпечно проходить через поїлки, не забиваючи їх. На ринку є кілька систем годування, які можна використовувати для цього.