Глобальні виклики

Назустріч стабільному майбутньому

Глобальні виклики

Як ми поступово збільшили світове виробництво їжі? За даними Інституту світових ресурсів, є три дуже великі прогалини, які нам потрібно подолати, щоб виробляти достатню кількість безпечної та здорової їжі до 2050 року.
Продовольчий розрив: різниця між кількістю їжі, виробленої у 2010 році, і кількістю, необхідною для задоволення попиту у 2050 році. Це оцінюється в 7400 трильйонів калорій, що на 56 відсотків більше калорій урожаю, ніж вироблено у 2010 році.
Розрив у землі: різниця між загальною площею сільськогосподарських угідь у 2010 році та площею, необхідною у 2050 році, за умови, що врожайність сільськогосподарських культур і пасовищ продовжуватиметься зростати колишніми темпами. За оцінками, площа становить 593 мільйони гектарів, що майже вдвічі перевищує площу Індії.
Розрив у викидах парникових газів: різниця між річними викидами, які, ймовірно, виникнуть від сільського господарства та зміни землекористування у 2050 році. За оцінками, це 15 гігатонн еквівалента вуглекислого газу.

Місцевий вплив

«У глобальному масштабі прогалини, які нам потрібно подолати - величезні. Вони здаються майже нездоланними. Але коли ви зосереджуєтесь на тих видах діяльності, які мають найбільший локальний вплив, вони не є. Ми віримо в локальний вплив. Але ми також знаємо, що глобальний вплив присутність несе глобальну відповідальність.
Саме тому ми розробили нашу глобальну програму стійкого розвитку навколо наших бізнес-підрозділів. Ринки, на яких вони працюють, дуже відрізняються, як і питання, які є важливими в їхніх місцевих громадах. Програма зосереджена на місцевій прихильності: сприянні та виклику бізнес-одиниць у визначенні цілей і амбіцій, які відповідають очікуванням місцевих зацікавлених сторін і створюють спільну цінність у їхніх ланцюгах поставок».