Види кормів

Ми виготовляємо комбікорм, БМВД, премікси для ваших потреб

Ви побачите різницю

Збалансувати потреби годівлі тварин з постійно вимогливим світом – це щоденні виклики. Наш підхід до кормів ніколи не зводився до простих рішень, тому що не існує швидких шляхів до високоякісної годівлі для тварин. Ми уважно вивчаємо все, від якості сировини до переваг окремих інгредієнтів для кожної групи тварин. Ми вивчаємо покращення здоров’я та розглядаємо поживну цінність протягом життєвого циклу та те, як конкретні формули працюють у різних кліматичних умовах та обставинах.

Повний асортимент продукції для ваших ферм

За допомогою повного асортименту комбікормів та унікальних продуктів ми здатні забезпечити кожній тварині найкращі рішення з годівлі та оптимальні результати. Ми вивчаємо покращення здоров’я та розглядаємо поживну цінність протягом життєвого циклу та наскільки конкретна програма працює у різних кліматичних умовах та обставинах. Поєднання цього досвіду з нашими знаннями про місцеву сировину дозволяє нам рекомендувати кожному клієнту найкращі продукти для отримання прибутку.


Види наших кормів

Кожна ферма різна, вимагає власної концепції корму для тварин. Головне тут тварини та їхнє середовище.

Коудайс створює та виробляє продукти годівлі, що адаптовані для кожного етапу життя тварин і залежать від конкретної ситуації на господарстві та цілей фермера. Наші продукти для годівлі:

У вас є проблеми? Ми можемо вам допомогти!

Отримайте максимальну віддачу від своєї сировини

Послуги Коудайс Near InfraRed (NIR) можуть допомогти вам визначити поживну якість та склад сировини та кормових продуктів, переконавшись, що у вас є корм найкращої якості за найоптимальніших витрат. Ми можемо допомогти вам ефективно впровадити цю можливість у вашу власну роботу, використовуючи наш широкий асортимент калібрувальних ліній та додаткових функцій.