Дійні корови

Фермерам найбільш вигідно, коли їхні дійні корови мають безпроблемну, високу продуктивність протягом кількох лактацій у поєднанні з максимально низькою собівартістю корму. Koudijs володіє знаннями та доступними рішеннями для кормів, щоб допомогти вам розробити оптимальний асортимент кормів, який підходить для фермерів у вашому регіоні.

Володимир Гуменюк
Спеціаліст по вирощуванню ВРХ
Володимир Гуменюк
Спеціаліст по вирощуванню ВРХ

Дізнайтеся, чим годують ваші клієнти

Успішний ринковий підхід будується на міцній кормовій базі. Ось де Коудайс може підтримати вас: практичними вказівками, як виростити від теляти до продуктивної дійної корови. Плюс збалансовані раціони з урахуванням потреб тварин і екологічних норм. Це дозволяє вам розробляти корми для молочних корів, що підвищують прибутковість молочних ферм.


Програми годівлі для дійних корів

Щоб підтримати вас у різних аспектах вашої молочної ферми, Коудайс розробив практичні програми для цих важливих процесів.

У вас є проблеми? Ми можемо вам допомогти!

Часті запитання

У нас є відповіді на ваші запитання

Разом з вами ми зробимо ретельний аналіз, де саме є можливості для покращення переходу дійних корів. Далі ми знайдемо можливі харчові та управлінські рішення для покращення і разом приймемо рішення щодо змін. Часто для адаптації та впровадження вдосконаленої концепції потрібне навчання персоналу. Ми раді це зробити!

Для покращення продуктивності дійних корів протягом життя відіграють багато факторів, таких як здоров’я, плодючість та ефективність корму. Експерти Коудайс виявлять найбільш потенційні точки покращення, та обговорять відповідні заходи.

Підхід складається з триетапного процесу, у якому для кожного кроку пропонуються різні точки уваги та заходи підтримки. На кожному з цих кроків годівля та управління фермою йдуть поруч для досягнення оптимальної ефективності. Наші спеціалісти можуть надати вам докладні поради щодо годівлі в поєднанні з відповідною довідковою інформацією. Також ми можемо допомогти з практичними навчальними програмами, пристосованими до ваших конкретних потреб.

Вибракування корів у першій лактації дуже дорого і небажано, тому так важливо це покращити. Причин може бути багато, але часто важливим фактором є низька якість вирощування телят. Необхідно провести ретельний аналіз. Де робляться найбільші помилки та де можна зробити найбільші чи найшвидші покращення. Наші експерти Коудайс раді обговорити можливості для покращення вашої програми вирощування.

Існує багато доказів, як у науковому світі, так і в цій галузі, що, вирощуючи телят оптимально, ви отримаєте сильніших молочних корів з вищою продуктивністю в першій лактації, а також загальною продуктивністю життя. Це значно знижує витрати на вирощування на кілограм виробленого молока, і тому має сильну кореляцію із загальною рентабельністю молочної ферми. Тож це можливість для вас змінити ситуацію на користь цих клієнтів.