Приєднуйтесь до команди-переможця

Орієнтація на результат, командний дух, навчання та спілкування

Інформація про вакансії в Коудайс Україна

Зв'язатись з HR

Ласкаво просимо в Коудайс Україна

Важливе завдання та місія нашої компанії – це професійна допомога сільським господарствам шляхом використання наших знань та якісної продукції для відгодівлі сільськогосподарських тварин. Працюючи на світовому ринку вже понад 100 років, ми здобули практичний досвід, професійні знання і виняткові можливості для ефективного розвитку в Україні. Більше ніж 15 років ми успішно співпрацюємо з провідними сільськими господарствами України.


Знайдіть свою ідеальну роботу

Якщо Ви людина, котра прагне ділитися своїми знаннями, розвиватися, якщо любите працювати в команді, успішно вирішуєте завдання – наша компанія саме для Вас!

Наші працівники – найкращі знавці своєї справи, які постійно розвиваються і вдосконалюють свої навики та компетенції. Вони розділяють спільні цінності Компанії, вмотивовані й залучені в процеси завдяки комунікації та тісній співпраці з міжнародними та профільними консультантами, колегами, партнерами.

Лабораторні дослідження

Проджект менеджмент

Менеджмент

Виробництво

Якість

Підтримка клієнтів

Закупівля

Збут


Навчання та розвиток

Ми віримо, що наші люди є рушійною силою прогресу. Ми сприяємо вашому прогресу!

У організації, що швидко розвивається, наші співробітники впливають на досягнення нашої стратегії. Тому ми інвестуємо у розвиток ваших талантів і створюємо культуру безперервного навчання та розвитку.