Наша мета

Оптимальні харчові рішення та досвід сільського господарства

Застосуйте наші широкі знання на користь свого бізнесу

Наші досвідчені команди втілюють знання з харчування та сільського господарства з усього світу в практичні рішення. Тільки високоякісні корми для тварин у поєднанні з правильними знаннями та порадами дійсно сприяють розвитку вашого бізнесу. Незалежно від того, чи займаєтесь ви тваринництвом, чи робите комбікорми, чи тим і іншим, ви отримаєте будь-які вигоди для підвищення своїх результатів. Це відображено в баченні та місії нашої компанії.


Як усе починалося

Компанія Коудайс була заснована сім'єю Koudijs 1 січня 1920 року в Барневельді. На початку 1928 року виробництво кормів для птиці було перенесено в порти Роттердама, а приблизно в 1930 році Коудайс почали працювати на міжнародному рівні, тоді родина стала власником Koudijs Futterfabriek B.K. A.G. в Німеччині.

Наші цінності вказують на те, як ми ведемо наш бізнес

Завдяки нашим продуктам, знанням і досвідом ми допомагаємо нашим клієнтам, малим і великим фермерам, інтеграціям та іншим виробникам кормів у всьому світі. П’ять унікальних характеристик описують нашу ідеологію та наш підхід. Вони роблять нас такими, якими ми є: рушійною силою прогресу.

Ми підприємці

Ми, як і ви, підприємці. Ми активно шукаємо можливості для створення цінності в ланцюжку виробництва тварин. З чудовими результатами. Ми розуміємо, що потрібно для побудови сильного бізнесу. Ми серйозно ставимося до обміну досвідом з іншими підприємцями.

Ми пропонуємо якість

Ми контролюємо якість нашої продукції через весь виробничо-логістичний ланцюг. Таким чином ви можете бути впевнені, що наші продукти працюють так, як ви очікуєте. Ми виконуємо те, що обіцяємо, день у день.

Ми пропонуємо продуктивність

Завдяки досвідченій команді великої кількості професіоналів, які працюють по всьому світу, ми гарантуємо, що ви можете перетворити сировину в білки тваринного походження якомога ефективніше та стабільно. Гарантуємо найкраще для ваших тварин, а також для вашого бізнесу.

Ми продовжуємо вдосконалюватись

Ми заохочуємо себе робити все краще з кожним днем. Шукаючи найкраще рішення в кожній ситуації та застосовуючи новітні технології, ви можете очікувати, що ваш бізнес буде ставати все більш конкурентоспроможним з кожним днем.

Ми незалежні

Ми задали свій власний курс. Те, як ми працюємо, базується на нашому власному досвіді та переконаннях. Ми радимо вам, виходячи з ваших потреб та інтересів, і пишаємося тим, що надаємо чесні та розумні поради. Тому що ваш успіх є вирішальним для нашого.