ПРЕМІКС

Ми адаптуємо наші рецепти до ваших потреб

Ось як наші премікси підтримують ваші результати

Премікси Коудайс розроблені для забезпечення оптимальних і стабільних технічних результатів. Ми застосовуємо знання, отримані на наших власних комбікормових заводах і на наших фермах, безпосередньо в найбільш відповідних і економічно ефективних продуктах. Наші премікси супроводжуються послугами, які дозволяють оптимізувати ваше виробництво та збільшити прибуток, починаючи від порад щодо годівлі, рішень з фармменедженту, обробки та зберігання сировини тощо.

Наші премікси ретельно перевіряються в польових умовах

Ми постійно досліджуємо ринок нових інгредієнтів та ефективних добавок, щоб ви могли досягти своїх виробничих цілей. Перш ніж рекомендувати їх використання, ми ретельно вивчаємо їх на власних підприємствах і на випробувальних фермах. Оскільки ми є глобальним гравцем в кормовому бізнесі, ми можемо запропонувати нові рішення завдяки випробовуванням широкого спектра нових інгредієнтів. 

Виготовляємо широкий асортимент преміксів за найвищими стандартами якості

Премікси виробляються на спеціальному, сучасному заводі преміксів, побудованому відповідно до найвищих стандартів якості. Завод повністю автоматизований з високоякісним обладнанням, щоб кожен мішок містив однорідну суміш з усіма поживними речовинами відповідно до ваших конкретних потреб.

Сировина тільки у перевірених постачальників

Якість усієї сировини у наших преміксах ретельно контролюється нашими спеціалістами з контролю якості. Ми тісно співпрацюємо з нашими постачальниками, щоб гарантувати, що кожна партія, яка надходить на наш завод, відповідала нашим стандартам якості. Ми присутні на всіх важливих ринках постачання, що допомагає нам забезпечити безперебійну роботу та короткий час доставки. Якість цих преміксів є важливим фактором високого та передбачуваного росту та продуктивності тварин.

Види наших кормів

Кожна ферма різна, вимагає власної концепції корму для тварин. Головне тут тварини та їхнє середовище.

Коудайс створює та виробляє продукти годівлі, що адаптовані для кожного етапу життя тварин і залежать від конкретної ситуації на господарстві та цілей фермера. Наші продукти для годівлі: