Корм для тварин

Найкращий старт для ваших тварин

Забезпечте правильну годівлю для ваших тварин

У зв’язку зі стрімким зростанням населення світу та підвищенням рівня життя зростають вимоги до сільського господарства та виробництва продуктів харчування. Виробництво продуктів харчування повинно бути оптимальним і доступним. Як провідний постачальник комбікормів для тварин, Коудайс безпосередньо підтримує продуктивність фермерів, виробників тваринного білка, такого як м’ясо, молоко, яйця та риба.
Окрім виробництва високоякісних професійних кормів, ми також пропонуємо глибокі знання про годівлю, здоров’я тварин та тваринництво. Допомагаємо клієнтам досягти ефективності та технологічного прогресу. Ми також допомагаємо фермерам мінімізувати їхній вплин на навколишнє середовище.

«Щодня ми працюємо над створенням кращого доступу до безпечної та здорової їжі для зростаючого населення світу. Ми робимо це, надаючи нашим клієнтам продукти та послуги, які їм необхідні для догляду за тваринами та управління послідовним розвитком свого бізнесу».

Дізнайтеся більше про нашу історію

Ко та Кун Де Хойс

генеральний директор

Види наших кормів

Кожна ферма різна, вимагає власної концепції корму для тварин. Головне тут тварини та їхнє середовище.

Коудайс створює та виробляє продукти годівлі, що адаптовані для кожного етапу життя тварин і залежать від конкретної ситуації на господарстві та цілей фермера. Наші продукти для годівлі:

Якість у всьому, що ми робимо

Якість завжди переважає, і це є нашим головним принципом вже понад 100 років. Тому всі наші виробничі приміщення відповідають останнім стандартам якості. Це принцип, який ми застосовуємо для наших досліджень, операційної стратегії та до всіх наших продуктів.

Дізнайтеся більше про якість

Наші клієнти

Ми є повноцінним постачальником та виробником комбікормів, преміксів, концентратів та спеціальних кормів для наших клієнтів по всьому світу

Фермери

Малі та великі господарства, які займаються тваринництвом

Дилери

Компанії, що обслуговують домашні господарства

Кормовиробники

Компанії, що виготовляють комбікорми


Розширюйте свій кормовий бізнес

Дізнайтеся, як наша підтримка в годівлі, розробці асортименту та виробництві допомагає вам розширити свої можливості та стати більш успішними на ринку.

Дізнайтеся про наш підхід

Дослідження та розробка

Ми вивчаємо весь ланцюжок поставок і продовжуємо розширювати наші знання в усіх сферах. Ми співпрацюємо з партнерами на кожному етапі, включаючи генетичні компанії та м'ясопереробні заводи. Щоб розширити наші знання та досвід, ми також тісно співпрацюємо з провідними науково-дослідними інститутами та дослідницькими фермами, розташованими по всьому світу.

Скористайтеся нашим знаннями в себе на фермі

Ми пропонуємо найновіші ідеї та інформацію з усього світу. Наші спеціалісти беруть участь у розробці та застосуванні багатьох новітніх технологій та з задоволенням діляться своїми знаннями. Все це має позитивний вплив на результати господарства.