Відгодівля

Досягнення максимальної ефективності шляхом максимального збільшення росту та якості м'яса у порівнянні з витратами на корми. Витрати на корми залежать від цін на корми та конверсії корму. Великі знання про потреби та годівлю відгодівельників у поєднанні з глибокими та докладними знаннями про харчову цінність кормових інгредієнтів дають нам правильні аргументи для консультування з рецептури та виробництва кормів для свиней.

Поєднуйте глибокі знання про інгредієнти з годівлі, щоб отримати прибуток

Іван Яцина
Спеціаліст по вирощуванні свинней
Іван Яцина
Спеціаліст по вирощуванні свинней

Премікси для задоволення ваших потреб

Можливості ваших виробничих потужностей, джерело сировини та якість, а також вимоги вашого ринку визначають премікси для відгодівлі, які ми постачаємо. Разом з відповідними порадами ви дозволяєте вашим фермерам та фермам досягати найвищих та передбачуваних результатів, підвищуючи їхню прибутковість. На основі нашої повсякденної діяльності, ми можемо оцінити актуальність і внесок кожного елемента, такого як виробництво, тестування та застосування сировини, у ваш успіх та успіх ваших свиноферм та фермерів.

Рецепти приготування комбікорму для свиней

Щоб забезпечити своїх свиней збалансованим та поживним комбікормом, ми пропонуємо широкий вибір рецептів для домашнього господарства. Наші типові рецепти приготування комбікорму допоможуть вам підібрати оптимальну кормову суміш, яка містить всі необхідні живильні речовини для забезпечення здоров'я та розвитку свиней на будь-якому етапі життя. Натисніть кнопку нижче, щоб дізнатися більше про наші рецепти приготування комбікорму для свиней.


У вас є проблеми? Ми можемо вам допомогти!

Часті запитання

У нас є відповіді на ваші запитання

Це простий розрахунок, але складне питання. Для зниження витрат на корми дуже важливо знати реальні потреби відгодівлі, крім справжньої поживної цінності корму та добового споживання корму. Завдяки нашому глобальному аналізу сировини, нашим дослідженням потреб у годівлі та щоденній присутності у стайнях ми можемо підтвердити ваші знання цими цифрами, досвідом та моделями розрахунку. Об'єднання ваших і наших знань, поза сумнівом, знизить витрати на корми.

Звичайно, заходи для оптимізації витрат на корми можуть бути використані для того, щоб ваш корм забезпечував очікуване зростання. Однак, необхідно враховувати більше факторів. Найбільш швидко зростаючі відгодівельні тварини з найвищою ефективністю оптимально використовують свої корми. Тому здоров'я їх кишківника має бути у найкращій формі. Щоб знайти найбільш ефективний баланс між споживанням корму, ростом та здоров'ям кишківника, наші спеціалісти провели безліч досліджень та розробок, а також проведено безліч польових випробувань. Остаточна заявка на фермі та отримані відгуки з полів є реальним доказом. Ви відчуєте, що завдяки тому, що ми ділимося цими результатами та супроводжуємо їх технічними бесідами, ви будете вносити подальші покращення, що допоможе вам удосконалюватись потроху щодня.

Корм і спосіб годівлі має великий вплив на здоров'я кишківника, роблячи вибір у таких областях, як:
  • сира клітинна речовина
  • дрібність помелу
  • джерела білка
  • спосіб адміністрування корму
  • джерела кислоти та кислотність
  • допоміжні продукти
Завжди майте на увазі, що розв'язання однієї проблеми не призводить до підвищеної чутливості до іншої проблеми. Наприклад, ряд підходів може пом'якшити дизентерію, але негативно вплинути на Lawsonia».