Відповідальна годівля

Наша глобальна програма сталого розвитку

Наша програма відповідального годування

Програма відповідального харчування – це наша довгострокова програма стійкого розвитку, спрямована на створення цінності та впливу в ланцюгах постачання харчових продуктів, у яких ми працюємо. Програма дає нам змогу визначити пріоритети можливостей та діяльності як на корпоративному рівні, так і на рівні кожної окремої бізнес-одиниці. Програма побудована на чотирьох опорах: корм для їжі, стійкий ланцюг постачання, сприяння громадам і процвітаючі працівники.

Корм для їжі

«Ми співпрацюємо з клієнтами та партнерами, щоб зберегти тварин здоровими, одночасно оптимізуючи виробництво безпечних і здорових тваринних білків. Завдяки обміну знаннями ми постійно покращуємо перетворення кормів для тварин у тваринний білок та професіоналізуємо бізнес фермерів. Ми сприяємо доступності безпечній і багатій поживними речовинами їжі, яка виробляється екологічно.
Стовп «Корми для їжі» охоплює діяльність за такими темами: безпечність харчових продуктів, переробка кормів, здоров’я тварин, зменшення кількості антибіотиків, використання залишкових потоків».

Сталий ланцюг поставок

«Ми працюємо разом із клієнтами та партнерами ланцюга над стабільним ланцюгом поставок від сировини до продуктів харчування. Ми співпрацюємо з ключовими партнерами в ланцюжку постачання тваринного білка, щоб зробити наш ланцюжок більш стійким, розробляючи нові сільськогосподарські методи та бізнес-концепції, ефективно використовуючи природних ресурсів та скорочення викидів ПГ.
Стовп «Сталий ланцюг постачання» охоплює діяльність з таких тем: походження сировини, клімат, тобто використання енергії та парникові гази, вода та відходи, екосистеми та біорізноманіття та добробут тварин».

Співробітники громад

Ми позитивно впливаємо на розвиток місцевих громад та економіки та стимулюємо місцеве підприємництво. Завдяки своїй основній діяльності ми додаємо економічну та соціальну цінність місцевим громадам. Ми зміцнюємо економічні позиції та підтримуємо особистий розвиток фермерів-підприємців та їхніх сімей.

Стовп «Виховні громади» охоплює діяльність за такими темами: місцеві громади, тобто рівень життя, освіта, соціальні послуги, інфраструктура, підприємництво.

Процвітаючі співробітники

Ми забезпечуємо безпечне та робоче середовище, що надихає для наших співробітників, активно стимулюємо навчання протягом усього життя та надаємо нашим працівникам можливість вносити позитивний внесок у суспільство.

Стовп Thriving Employees охоплює діяльність з таких тем: умови праці, робоче середовище, інклюзія, тобто різноманітність, професійний розвиток, лідерство.

Дізнайтеся більше про проблеми, з якими ми стикаємося

Як ми збільшити світове виробництво їжі стійким способом?

Детальніше про наші виклики