Свиноматки

Добрі свиноматки продукують здорових поросят. Тому оптимізація кількості здорових поросят для відлучення залежить від кондиції свиноматки. Хороший корм для свиноматок сприяє підвищенню її продуктивності протягом усіх фаз репродуктивного циклу та покращує кінцеві результати господарств.

Найкраще рішення в годівлі у поєднанні з оптимальною підтримкою

Іван Яцина
Спеціаліст по вирощуванні свинней
Іван Яцина
Спеціаліст по вирощуванні свинней

Успішно відповідаючи вимогам свинарів

Щоб реалізувати оптимальний підхід до корму для свиноматок, важливо розуміти цілі свинарів і потреби свиноматок. Відповідайте на їхні запити за допомогою постачання корму, що забезпечує передбачувану відповідь згідно з показниками продуктивності. Існує великий вплив деталей у годівлі. Оглядаючи та вміло вибираючи між різноманітними годівельними рішеннями, ми підтримуємо вибір правильного асортименту, проводимо навчання та допомагаємо вам сформулювати найбільш релевантні стратегії продажів.

Розробка кормів для свиноматок для ваших виробничих приміщень

Наші премікси у поєднанні з нашими рекомендаціями дають вам конкурентну перевагу у виробництві та якості кормів для ваших свиноматок. Наш досвід постійно збільшується завдяки нашій присутності у найпродуктивніших країнах світу. Щодня на свинофермах можна зустріти наших спеціалістів зі свинарства, які відповідають вимогам свинарів та виробників кормів для свиней. Ми розробляємо премікси спеціально для вас, щоб створити найкращі корми для свиноматок для ваших ферм та фермерів, а також ми гарантуємо, що ці премікси сумісні з вашими виробничими потужностями.

Правильне годування свиноматок має вирішальне значення при великому опоросі

Завдяки покращеній генетиці свиноматок кількість поросят під час опоросу зростала протягом багатьох років. Для свинарів досить складно виростити всіх цих поросят здоровими. Більша кількість поросят під час опоросу означає зниження ваги при народженні. Це робить кормові добавки ще важливішими.


Часті запитання

У нас є відповіді на ваші запитання

Ми розробили типові раціони для годівлі свиноматки, переглянути рецепти можете тут.

Вплив кормів і управління годівлею на цю тему величезний, ви дійсно можете досягти великих результатів з новою формулою або порадою з годівлі. Проте, ця тема дуже складна з широким спектром рішень. Багато факторів у цьому питанні впливають один на одного". Плюс як додатковий ускладнюючий фактор вплив менеджменту, здоров'я та клімату.
Щоб надати оптимальну підтримку вашим дієтологам, ми розробили програму годівлі свиноматок, яка допомагає отримати правильний огляд, дає довідкову та практичну інформацію, яка допоможе вам зробити правильний аналіз.

Менеджмент і годівля повинні йти пліч-о-пліч, щоб максимізувати вироблення молока і знизити втрати ваги. Харчові рішення для цього питання повинні підтримувати баланс між високою поживною цінністю та оптимальним здоров'ям кишківника. Також у цьому питанні ми підтримаємо вас дуже практичними порадами від наших експертів з свинарства, за допомогою нашої експертної програми годівлі, яка допомагає нам та дає практичну та довідкову інформацію, а також з нашими експертами-кормовиками.

Дуже загальне, але також дуже поширене питання, для якого часто легко визначити найважливіші теми, які мають найбільший вплив на кінцевий результат. Проте впливати на ці речі, як правило, набагато важче. Для покращення загального результату вам найчастіше доводиться втручатися в кілька частин виробничого процесу: рішенням буде не тільки годівля, а також управління, утримання, клімат і здоров’я.
Завдяки нашому широкому колу експертів, щоденному практичному досвіду роботи в стайні та широкому спектру знань у всіх питаннях, що стосуються виробництва кормів і годівлі, ми зможемо підтримати вас і знайти ефективний спосіб збільшити кількість успішно відлучених поросят
Основна причина смертності в опоросному боксі пов’язана з розчавленням. Тому основні втрати від смертності в опоросі відображаються протягом перших 4 днів після відлучення. Поросята піддаються більшому ризику розчавлення, якщо вони менш життєві. Знижена життєва сила часто пов’язаний із занадто тривалим процесом пологів, що спричиняє нестачу кисню.
Рішення щодо прискорення процесу пологів доступні в темі FAQ «Народжені живими». Ще одна причина зниження життєвого тонусу – голодування. Однією з причин голодування є надто низька молочність свиноматки. Таке надто низьке виробництво молока у свиноматки може бути викликано занадто слабким графіком годування, отже, надто низьким добовим запасом поживних речовин, що викликано надто низьким виробництвом молока.
Також може зіграти певну роль вибір лактаційного раціону, оскільки для великого гнізда з великою кількістю поросят потрібен більш концентрований раціон для досягнення достатнього споживання поживних речовин з достатнього високим виробництвом молока. Нарешті, управління відіграє роль також у зменшенні кількості менш життєздатних поросят з точки зору підтримки поросят, щоб мати можливість знайти соски і добре розподілити молозиво для всіх поросятах. Поросята, які тривалий час залишаються позаду свиноматки, оскільки не можуть знайти соски, витрачають багато енергії, щоб підтримувати правильну температуру свого тіла. Оскільки у поросят недостатньо запасів енергії, вони ризикують стати менш життєздатними поросятами. Тому важливо перемістити цих поросят до вим’я, щоб вони змогли знайти соски і випити молозиво, яке містить енергію, яка підвищує життєвий тонус.
Нарешті, також важливий розподіл молозива для поросят, оскільки в іншому випадку найсильніші поросята випивають все, залишаючи рештки для слабших поросят. Це призводить до ризику голодування тих слабших поросят, які, нарешті, стають менш життєздатними та мають підвищений ризик розчавлення. Застосовуючи управління молозивом, це дозволить краще розподілити споживання молозива на поросят у гнізді.
спеціаліста по вирощуванню свиней

У вас є проблеми? Ми можемо вам допомогти!