Поросята

Управління здоров'ям поросят протягом перших тижнів до і після відлучення є основою високого прибутку для будь-якої свиноферми. Наш досвід пропонує рішення, орієнтовані на склад та виробництво високопоживних кормів для поросят, процес продажу цих кормів та їх застосування на фермі.

Досвід роботи на фермі та у виробництві кормів для поросят

Іван Яцина
Спеціаліст по вирощуванні свинней
Іван Яцина
Спеціаліст по вирощуванні свинней

Успішна годівля поросят

Наш успішний ринковий підхід ґрунтується на міцному "фундаменті" годівлі. У власних дослідницьких центрах команда експертів з годівлі поросят розробляє корми для здорового зростання молодняка. Практичний досвід говорить нам, що ключовими факторами успіху є розробка відповідного асортименту продукції у поєднанні із навчанням комерційного та технічного персоналу. Ми доповнюємо ваш досвід годівлею поросят та своїми глибокими знаннями в цьому напрямку, щоб ваш бізнес постійно зростав.

Виготовлення кормів для поросят на спеціалізованому заводі

Всі процеси та сировина повністю підібрані для виробництва високоякісних кормів для поросят. Сировина спеціально відбирається та обробляється, подрібнюється та гранулюється з урахуванням потреб поросят. Таким чином, ми гарантуємо кращу якість і найсмачніший легкозасвоюваний корм. Функціональні властивості продуктів адаптовані до очікуваних результатів. Ці продукти можуть покращити ваші результати на господарстві.

Правильна годівля свиноматок має вирішальне значення при значному опоросі

Завдяки покращеній генетиці свиноматок кількість поросят під час опоросу зростала протягом багатьох років. Для свинарів досить складно виростити всіх цих поросят здоровими. Чим більше поросят під час опоросу - тим менша їхня вага. Це робить кормові добавки ще важливішими.

Читати далі

Чи існує найкращий корм для поросят?

Не існує одного продукту, який завжди був би найкращим. Оптимальний корм повністю залежить від обставин на фермі, тому нам подобається працювати зі збалансованим асортиментом, щоб задовольнити різні потреби ринку.

Інструкція з приготування комбікорму

Для домашнього господарства ми розробили ефективні та збалансовані рецепти для годівлі свиней. Наші рецепти базуються на найкращих практиках та враховують індивідуальні потреби свиней на різних стадіях їх життя. Натисніть кнопку нижче, щоб дізнатися більше про наші рецепти приготування комбікорму для поросят.


У вас є проблеми? Ми можемо вам допомогти!

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

У нас є відповіді на ваші запитання

Простий аналіз допоможе виявити причину та тип діареї у поросят. Коудайс Україна допоможе вам у проведенні цих практичних аналізів самостійно. Відповідні поради щодо годівлі та безкоштовні рекомендації з менеджменту забезпечать повне вирішення проблем.

Ми структурували процеси в організмі поросят, які призводять до підвищеної чутливості до стрептокока. Завдяки дослідженням і випробуванням ми розробили чіткий і прозорий підхід до зниження цієї чутливості. Цей підхід складається з кормових та упралінських надійних рішень , які зводять до мінімуму потребу в ліках і використанні різних сумішей.

Підхід складається з триетапного процесу, в якому для кожного етапу пропонуються різні точки уваги та заходи підтримки. На кожному з цих етапів годівля та управління фермою йдуть пліч-о-пліч для досягнення оптимальної ефективності. Наші фахівці можуть надати вам докладні рекомендації щодо годівлі у поєднанні з відповідною довідковою інформацією. Крім того, ми можемо допомогти з практичними навчальними модулями, адаптованими до конкретних потреб.

На додаток до використання функціонального асортименту високоякісних кормів для поросят, які дають передбачувані результати щодо всіх потреб поросят, ваш успіх також визначається їх правильним використанням та застосуванням. Щоб гарантувати, що кожен із факторів працюватиме разом для отримання здорових, міцних поросят, також необхідно враховувати достатню підготовку та практичну підтримку у стайнях.