Унікальні кормові добавки та продукти

Зберігайте своїх тварин здоровими та продуктивними за будь-яких обставин

Якщо необхідна додаткова безпека та підтримка

Часто існують специфічні проблеми або кліматичні умови, які можуть викликати дискомфорт і зниження продуктивності тварин. Або ж ви хочете уникнути труднощів у майбутньому і подбати про додаткову безпеку. Саме тому в Коудайс є унікальні продукти спеціально розроблені, щоб пом’якшити негативні наслідки, або забезпечити оптимальну продуктивність тварин.

Наші кормові добавки покращують ваші результати

Наші унікальні продукти розроблені для захисту, запобігання та стимулювання. Їх можна використовувати, як в комбікормі, так і окремо залежно від ситуації. Ми пропонуємо адсорбенти мікотоксинів, добавки для підтримки фертильності та лактації, а також суміші для запобігання теплового стресу.

Будь ласка, обговоріть зі своїм менеджером Коудайс, який продукт допоможе досягнути ваших цілей.


Захистити або стимулювати

Наші спеціальні продукти призначені для захисту, профілактики та/або стимуляції. Їх можна використовувати як частину рецептури корму або окремо, залежно від ситуації. Ми пропонуємо повний асортимент зв'язувачів мікотоксинів, органічних кислот, підгодівель та преміксів для зменшення стресу, підвищення фертильності та покращення продуктивності. Будь ласка, обговоріть зі своїм консультантом Коудайс, який саме продукт допоможе вам у досягненні ваших цілей.

MycoGuard

Відкрийте для себе лінійку адсорбентів мікотоксинів Коудайс

Ознайомитись з MycoGuard

Види наших кормів

Кожна ферма різна, вимагає власної концепції корму для тварин. Головне тут тварини та їхнє середовище.

Коудайс створює та виробляє продукти годівлі, що адаптовані для кожного етапу життя тварин і залежать від конкретної ситуації на господарстві та цілей фермера. Наші продукти для годівлі: