Розвивайте свої таланти

Завдяки безперервному навчанню та розвитку

Навчання та розвиток

Компанія інвестує у розвиток працівників. Ми створюємо найкращі умови для підвищення вашої кваліфікації та допомагаємо вдосконалювати ваші знання у сфері виробництва і продажу нашої продукції.

Академія Коудайс - корпоративне навчання для працівників компанії, яке допомагає розвивати їхні професійні навики та компетенції. Ціль та ідея – виростити найбільш висококваліфікованих працівників у кожному напрямку, котрі генерують ідеї та пропонують рішення за найсучаснішими тенденціями ринку.


Як ми це робимо

Ми навчаємо персонал як покращити ефективність наших клієнтів. Тому що коли вони досягають найкращих результатів, це надихає нас до праці. Бізнес наших клієнтів – фермерів, дилерів, власників господарств та комбікормових заводів, отримує з цього користь щодень.

Адже, зростатимуть наші клієнти – зростаємо і ми!

Задля покращення якості роботи компанії та ефективного росту кожного спеціаліста у своїй галузі, а також для ефективнішого процесу обміну досвідом з нашими іноземними партнерами, менеджери усіх ланок та напрямків компанії Коудайс Україна активно вивчають англійську мову.


НАШІ КОРПОРАТИВНІ ЦІННОСТІ:

Бізнес успішний тоді, коли всі учасники проєкту розуміють навіщо вони тут і в якому напрямку рухається компанія.

ЯКІСТЬ

Загальний успіх компанії - це максимальна продуктивність кожного працівника. Від вас залежить наша репутація.

ІННОВАЦІЇ

Допомагаємо розвиватися кожному, слідуємо за останніми тенденціями. Прислухаємося до ваших ідей та допомагаємо втілювати їх у життя.

ВІДДАНІСТЬ СПРАВІ

Кожен працівник не лише вболіває за результати довіреної йому ділянки роботи, але допомагає досягти поставлених цілей компанії.

ВЗАЄМОДІЯ

Віримо, що ключ успіху та ефективної роботи: CONNECTING_1.png