Розвивайте свої таланти

Завдяки безперервному навчанню та розвитку

Навчання та розвиток

Компанія інвестує у розвиток працівників. Ми створюємо найкращі умови для підвищення вашої кваліфікації та допомагаємо вдосконалювати ваші знання у сфері виробництва і продажу нашої продукції.

Академія Коудайс - корпоративне навчання для працівників компанії, яке допомагає розвивати їхні професійні навики та компетенції. Ціль та ідея – виростити найбільш висококваліфікованих працівників у кожному напрямку, котрі генерують ідеї та пропонують рішення за найсучаснішими тенденціями ринку.

Як ми це робимо:


Розвиваємо управлінські компетенції

Ми навчаємо персонал як покращити ефективність наших клієнтів. Тому що коли вони досягають найкращих результатів, це надихає нас до праці. Бізнес наших клієнтів – фермерів, дилерів, власників господарств та комбікормових заводів, отримує з цього користь щодень.

Вдосконалюємо знання англійської мови

Задля покращення якості роботи компанії та ефективного росту кожного спеціаліста у своїй галузі, а також для ефективнішого процесу обміну досвідом з нашими іноземними партнерами, менеджери усіх ланок та напрямків компанії Коудайс Україна активно вивчають англійську мову.


НАШІ КОРПОРАТИВНІ ЦІННОСТІ:

Бізнес успішний тоді, коли всі учасники проєкту розуміють навіщо вони тут і в якому напрямку рухається компанія.

ЯКІСТЬ

Загальний успіх компанії - це максимальна продуктивність кожного працівника. Від вас залежить наша репутація.

ІННОВАЦІЇ

Допомагаємо розвиватися кожному, слідуємо за останніми тенденціями. Прислухаємося до ваших ідей та допомагаємо втілювати їх у життя.

ВІДДАНІСТЬ СПРАВІ

Кожен працівник не лише вболіває за результати довіреної йому ділянки роботи, але допомагає досягти поставлених цілей компанії.

ВЗАЄМОДІЯ

Віримо, що ключ успіху та ефективної роботи: CONNECTING_1.png