Корм для молодняка

Для найкращого старту ваших тварин

Основа здорових та продуктивних тварин

Наші престартери та стартери створені для підтримки здоров’я тварин та підвищення стійкості до інфекцій на найбільш вразливому етапі життя. Вони поєднують правильний розподіл усіх основних поживних речовин з текстурою та смаком необхідних для молодих тварин. Крім того, наша годівля для молодняку полегшує перехід на інший раціон та зменшує проблеми, пов’язані з відлученням. Асортимент наших продуктів добре поєднується для підтримки плавного розвитку на кожному етапі життя.

Наші фахівці знають, як зберегти молодняк здоровим

Наші фахівці допоможуть підтримкою з перших етапів життя ваших тварин і можуть порадити вам найкращі кормові рішення, щоб забезпечити плавний перехід на звичайні корми.

Для годівлі поросят формуємо рішення з повним асортиментом

Створення асортименту кормів для поросят базується на вимогах і проблемах, з якими стикаються фермери. Наші кормові рішення для поросят охоплюють повний спектр для будь-яких умов, обставин і викликів:

  • Премікси — спеціально для вашої сировини та поставлених цілей. Виготовлено на нашому заводі, створеного для гнучкого та безпечного виробництва.
  • Концентрати —  щоб доповнити вашу сировину для виготовлення кормів поросятам. В залежності від вимог є продукти з різними відсотками вводу.

Стимулюємо споживання в добових курчат стартерним кормом

Усі необхідні поживні речовини містяться в кожній гранулі для найкращого старту та максимального росту ваших курчат. М’яка текстура гранул престартера Коудайс стимулює раннє споживання корму та розвиток шлунково-кишкового тракту. В результаті ви отримуєте добре розвинутих бройлерів та здорових несучок.

Молочні телята

Для формування міцного розвитку телят необхідно приділяти їм належну увагу. Здоровий ріст і розвиток підтримуються нашими продуктами, баланс яких забезпечує правильну годівлю в потрібний момент.

Зверніться до фахівця Коудайс, щоб дізнатися про наші програми годівлі, замінники молока для телят і спеціальні корми для телят.

Види наших кормів

Кожна ферма різна, вимагає власної концепції корму для тварин. Головне тут тварини та їхнє середовище.

Коудайс створює та виробляє продукти годівлі, що адаптовані для кожного етапу життя тварин і залежать від конкретної ситуації на господарстві та цілей фермера. Наші продукти для годівлі:

У вас є проблеми? Ми можемо вам допомогти!