Несучки

Сьогодні фермери котрі вирощують несучку стикаються з багатьма проблемами. Різні концепції продуктивності в різних системах утримання, вплив на навколишнє середовище, добробут тварин і змінні ціни на корм і яйця. У Коудайс ми дуже добре знаємо, як поєднати концепції продуктивності, ринкові умови та результати птахів з годівлею, щоб гарантувати вам найбільший успіх.

Сергій Гудима
Спеціаліст по вирощуванню птиці
Сергій Гудима
Спеціаліст по вирощуванню птиці

Важливо знати, що ви робите з першого дня і до кінця яйценосності

Для підвищення прибутковості ферм несучок дуже важливо мати високі зоотехнічні результати. Для цього потрібен добре продуманий портфель кормів для несучок, для оптимального вирощування та подальшої продуктивності. Це дозволить забезпечити високу стабільну яйценосність, та отримати першокласні яйця з оптимальною вагою. У Коудайс ми раді поділитися своїми знаннями для налаштування вашої програми годівлі несучок, щоб ви отримали вищий прибуток на вашій фермі.


Корисні статті про несучку

Проблеми, з якими ми можемо вам допомогти

У вас є проблеми? Ми можемо вам допомогти!

Часті запитання

У нас є відповіді на ваші запитання

Для домашнього господарства ми розробили типові рецепти для годівлі несучки. Ознайомитись з ними ви можете за посиланням: інструкція з приготування комбікорму для несучки

Щоб отримати хорошу стійкість несучості — вирощування є важливим елементом. Кури повинні досягати несучості з правильною вагою з правильним складом тіла. Коудайс знає, як це зробити найефективнішим способом. Завдяки нашим командам R&D, а також великому досвіду ми знаємо як годувати та утримувати майбутніх несучок, якщо вони не ростуть згідно з графіком. Разом ми можемо точно налаштувати вашу програму годівлі несучок, щоб забезпечити високий і тривалий пік продуктивності.

Щоб зменшити конверсію корму, нам потрібно ретельно проаналізувати ситуацію. Наприклад, чи є птахи які не несуться? У птахів надто низький відсоток яйцекладки, надто низька вага яєць? Як тільки це буде з'ясовано, ми зможемо порадити вам правильні заходи щодо годівлі та менеджменту, щоб виправити ситуацію. Для консультації щодо вашої конкретної ситуації звертайтесь до наших спеціалістів.

Якщо яйця не продаються, то економічні втрати великі. Тому якість яєць має ключове значення. Постійно проводяться дослідження з таких тем, як фактори, що впливають на одиниці Haugh, рівень кальцію в кормах, розмір та однорідність частинок, вплив органічних мікроелементів, рівень вітамінів та оптимальна годівля. У Коудайс ми чудово знаємо, як втілити наші знання у практичні рішення, що відповідають вашим умовам та ринковій ситуації.