Індики, качки та інша домашня птиця

Індичка, качки та інші птахи потребують власного підходу до годівлі та вирощування для досягнення найкращих технічних результатів. Всі ці види знайомі нам у Коудайс. Ми використовуємо наш глобальний досвід, щоб забезпечити повне розуміння того, що вимагає ваша птиця у вашому регіоні.

Сергій Гудима
Спеціаліст по вирощуванню птиці
Сергій Гудима
Спеціаліст по вирощуванню птиці

Збалансований корм для вашої індички

Сучасні породи індички цілком здатні забезпечити хороші технічні результати за відповідних умов. Успішне розведення індички означає, що ви повинні підтримувати своїх птахів здоровими, одночасно оптимізуючи їх ріст. Це те, чим можуть допомогти наші премікси та унікальні продукти для індиків. Щоб ви вирощували цих чутливих птахів здоровим та економним способом, приносячи найкращу віддачу для своєї ферми.


Досягаємо цілей разом на вашій фермі

Ріст і поведінка птиці під час відгодівлі залежать від багатьох змінних факторів, таких як мікроклімат у пташнику, погода на вулиці, стан здоров'я птиці або близькість інших господарств. Тому рекомендувати універсальну програму годівлі для всіх індичих ферм в Україні, щоб забезпечити бажані результати відгодівлі, неможливо і нерозумно.

Наш підхід до годівлі індиків базується на динамічному підборі програми годівлі, ідеально адаптованої до реальної ситуації на фермі. Це вимагає правильного контакту між фахівцем з годівлі, фермером, ветеринарним лікарем та спеціалістами з вирощування птиці Коудайс Україна. Це унікальне рішення дає чудові результати!