БМВД | Концентрат

Стабільний корм з високоякісними компонентами

Всі необхідні поживні речовини в одному мішку

Ми поєднуємо необхідні поживні речовини для оптимальної продуктивності ваших тварин. Концентрат містить всі необхідні мікроінгредієнти, включаючи вітаміни, мінерали, амінокислоти, фосфати, добавки та протеїни. Рецепти змішування визначаються потребами годівлі ваших тварин і складом основної сировини, яка у вас є.

Концентрати Коудайс прості у використанні

Оскільки всі необхідні мікроінгредієнти включені в один мішок нашого концентрату, змішувати корм легко. Завдяки наданим інструкціям зі змішування, адаптованим до місцевих умов, наявності та якості сировини, ваші тварини можуть бути впевнені, що отримають правильну годівлю, для оптимальної продуктивності. Наші концентрати сягають від 5% до 40% вводу.

Висока якість гарантує передбачувану продуктивність

Концентрати Коудайс забезпечують міцну та стабільну основу для ваших кормів. Компоненти для наших концентратів надходять із перевірених джерел. Ці концентрати виробляються на спеціалізованих виробничих потужностях високого стандарту в поєднанні з ретельними процедурами та практиками забезпечення якості.

Перегляньте наші корми для поросят

Види наших кормів

Кожна ферма різна, вимагає власної концепції корму для тварин. Головне тут тварини та їхнє середовище.

Коудайс створює та виробляє продукти годівлі, що адаптовані для кожного етапу життя тварин і залежать від конкретної ситуації на господарстві та цілей фермера. Наші продукти для годівлі: