Про нас

Коудайс - це продуктивна годівля

Коудайс постачає премікси, концентрати та спеціальні продукти на міжнародний ринок

Коудайс Україна, як і Koudijs Animal Nutrition є частиною De Heus Animal Nutrition, міжнародного виробника повного асортименту комбікормів, преміксів, концентратів. Коудайс був заснований в 1920 році в Нідерландах, як місцева компанія, що згодом розширила свій бізнес до експорту кормових концентратів в країни Африки та Близького Сходу в 1960 році. Після приєднання до De Heus у 1998 році, подальше зростання на ринку було зумовлено збільшенням потреби у високоякісних преміксах. На даний момент Коудайс постачає премікси, концентрати та спеціальні продукти переважно в Європу, Африку, Близький Схід та Азію.


Наші клієнти досягають успіху, довіряючи нашій продукції та досвіду

Коудайс є партнером і постачальником кормів, преміксів для великих господарств, дилерів, виробників комбікормів. У кожному регіоні наш унікальний підхід гарантує, що наші клієнти зможуть якнайкраще скористатися можливостями свого ринку та добре будуть підготовлені для вирішення проблем, з якими вони стикаються. Завдяки нашій досвідченій команді, підкріпленої великими знаннями про годівлю та місцеве сільське господарство, ми прагнемо виконати нашу обіцянку щодо оптимальної продуктивності годівлі.

Як усе починалося

Компанія Коудайс була заснована сім'єю Koudijs 1 січня 1920 року в Барневельді. На початку 1928 року виробництво кормів для птиці було перенесено в порти Роттердама, а приблизно в 1930 році Коудайс почали працювати на міжнародному рівні, тоді родина стала власником Koudijs Futterfabriek B.K. A.G. в Німеччині.

Святкування 30-річчя Коудайс

У 1938 році асортимент продукції був розширений з кормів для птиці до кормів для великої рогатої худоби та коней. У 1949 році виробництво всіх продуктів годівлі було перенесено на нову фабрику в Ден-Боші. 30-річний ювілей Коудайс відзначили стильно. Щоб відзачити цю подію, співробітники розробили та подарували кахельне панно, на якому були зображені основні історичні віхи. Цим панно можна помилуватися в музеї птахівництва в Барневелді. Приблизно в 1960 році була розпочата перша діяльність за межами Європи і придбання Zwaardermaker в 1964 році. Тоді було створено новий логотип - K з червоною крапкою. Цей логотип використовується до сьогодні. Надалі Коудайс продовжує розширюватися завдяки придбанню заводів NJ Wouda NV в місті Снек.


Наші клієнти

Ми є повноцінним постачальником та виробником комбікормів, преміксів, концентратів та спеціальних кормів для наших клієнтів по всьому світу

Фермери

Малі та великі господарства, які займаються тваринництвом

Дилери

Компанії, що обслуговують домашні господарства

Кормовиробники

Компанії, що виготовляють комбікорми

«Щодня ми працюємо над створенням кращого доступу до безпечної та здорової їжі для населення світу, котре стрімко зростає. Ми робимо це, надаючи нашим клієнтам продукти та послуги, які їм необхідні для догляду за тваринами та управління сталим розвитком свого бізнесу».

Детальніше про наше бачення та місію

Ко та Кун Де Хойс

генеральний директор

Зростання до глобальної експортної компанії

Подарунком на 50-річчя була бронзова статуя курки, яку розмістили на видному місці в Барневельді. У 1998 році всі акції Коудайс були передані сімейній компанії De Heus, перетворивши De Heus з місцевої на глобальну компанію. У 2014 році виробництво з Ден Бош переноситься в містечко Равенштайн. Експортна діяльність і частина міжнародної експансії продовжуються під назвою Коудайс. Сьогодні Коудайс працює в більш ніж 70 країнах з повним портфелем продуктів, що охоплюють усі види тварин та кормів.


ROYAL DE HEUS СТАВ МАЖОРИТАРНИМ ВЛАСНИКОМ КОМПАНІЇ «Д-МІКС»

4 березня 2019 року група Royal De Heus підписала угоду з придбання мажоритарної частки в статутному капіталі української компанії «Д-Мікс». Це партнерство є стратегічним кроком De Heus на привабливому українському ринку кормів для тварин, який було зроблено після десятиріччя експортування кормів в Україну. Спільне підприємство веде господарську діяльність під торговою назвою "Коудайс Україна". Це сучасне, потужне та прогресивне виробництво, в основі якого були закладені основні принципи: висока продуктивність, мінімальні виробничі втрати, надійність та безпека. Для цього залучене найкраще спеціалізоване обладнання від глобальних світових виробників.