Успішне впровадження NIRS у вашій діяльності

07 липня 2021
-
5 minutes

Технологія ближньої інфрачервоної спектроскопії (NIRS) швидко розвивається кількість заявок для кормової промисловості постійно зростає. Аналіз компонентів і моніторинг виробничих процесів є важливими факторами для забезпечення економічно ефективного виробництва кормів, і Коудайс вважає технологію NIRS значною доданою цінністю в цих областях. У цій статті ми пояснюємо, як Коудайс може допомогти вам успішно впровадити NIRS у ваші операції.

Як працює NIRS

NIRS генерує інформацію шляхом впливу на зразок інфрачервоного світла, яке частково поглинається зразком. Ступінь, до якої зразок поглинає різні довжини інфрачервоних хвиль, залежить від його хімічного складу. Це поглинання реєструється, і на основі даних формується спектр зразка (рис. 1). Спектр зразка дуже характерний, і його можна вважати його інфрачервоним «відбитком пальця». Однак цей відбиток пальця дуже складний і сам по собі не надає жодної інформації про годівлю.June 2019_Succesfully implementing_Algemeen_Productie_Kwaliteit_Graph_1.jpg

Точні калібрування

Для перетворення спектра в необхідну інформацію про поживність необхідні так звані «калібрування». Калібрування генеруються шляхом поєднання спектра NIRS з вологим хімічним аналізом для конкретної поживної речовини. Кількість аналізів і різниця в аналізованих рівнях поживних речовин впливають на точність конкретних калібрувань. Точність NIRS також залежить від типу продукту та типу аналізу. З цих причин важливо бути поінформованим про точність калібрування у вашій конкретній ситуації.
Коудайс має досвід у виробництві комбікормів і закупівлі сировини по всьому світу. Крім того, ми вже багато років використовуємо NIRS у власних лабораторіях. Завдяки цьому ми маємо широкий спектр калібрування сировини та практично унікальні за точністю калібрування для готової продукції.

Впровадження NIRS

При правильному використанні NIRS може генерувати точні результати в режимі реального часу за низькою ціною. Його найбільший ризик полягає в тому, що можна зібрати надлишок даних, ризикуючи подальшим неправильним застосуванням. NIRS можна використовувати для різних цілей у вашій діяльності:

  • Закупівля (прийом товару та обробка замовлення)
  • Формулювання
  • Контроль технологічного процесу для готової продукції

Правильне використання NIRS починається з хорошого керування вибіркою. Дані зібраних зразків потім повинні бути проаналізовані та оброблені, на основі чого можна визначити точки уваги та дії. Необхідна частота та масштабність аналізів залежить від ситуації на ринку та специфічних уподобань клієнта. Завдяки нашому досвіду з усіма цими процесами, ми є надійним партнером, щоб підтримати вас у впровадженні NIRS у вашій діяльності.

Підтримка Koudijs NIRS

Коудайс розуміє виробництво кормів і знає, що NIRS є цінним доповненням до операцій у цій сфері. Вибір Коудайс означає вибір експертної організації, яка несе повну відповідальність за забезпечення належного функціонування вашої програми NIRS і яка надасть вам всю необхідну підтримку:

  • Допомога в придбанні аналізатора NIRS та супутніх інструментів
  • Доступ до наших калібрування
  • За потреби додаткові вологі хімічні аналізи в наших лабораторіях
  • Навчання ваших співробітників на місці
  • Консультування щодо впровадження NIRS у вашій діяльності.

Коудайс є не лише постачальником спеціально розроблених продуктів, а й пропонує рішення годівлі для конкретних ринкових ситуацій. Ми можемо надати NIRS у поєднанні з нашою програмою створення кормів. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, якщо вам знадобиться будь-яка додаткова інформація.

June 2019_Succesfully implementing_Algemeen_Productie_Kwaliteit_Graph_2.jpg