Вирощування телят

12 лютого 2023
-
2

Якщо ви хочете досягти молодшого віку отелення своїх телиць, найважливішим періодом вирощування є вік від п’яти до восьми місяців. Практичний досвід і дослідження показують, що молоді телята можуть рости дуже швидко в цей період: у деяких випадках понад 1 кг на день! Хоча збільшення росту є надзвичайно цінною частиною швидкого досягнення ваги осіменіння, також варто звернути увагу на тип росту. Тварини можуть рости шляхом жирування або внаслідок розвитку м'язів і туші. План вирощування Kaliber розроблений для досягнення останнього підходу.

Правильний баланс між енергією, білком і сирою клітковиною

Мета етапу молодості дуже ясна: досягнення максимального щоденного приросту туші та м’язів без жирової дегенерації. Щоб досягти цього, дотримуйтеся вказівок Kaliber щодо енергії, білка та клітковини.
Досягнення правильного балансу між енергією та протеїном допомагає досягти високих щоденних приростів телят. Якщо ви хочете досягти цього балансу, вам необхідно доповнити раціон продуктами Калібер. Вони призначені для задоволення потреб ваших телят у цей період. Проте винагорода очевидна: ви закладете чудову основу для високого щоденного зростання на етапі молодості.


Повільне зростання телят

Досвід показує, що через те, що телята у фазі молодості часто ростуть надто повільно, ми втрачаємо можливість виростити добре розвинених телиць так, як хотілося б. Основна причина цього зазвичай зводиться до складу їх раціону. Використання занадто великої або недостатньої кількості сирого протеїну, енергії та/або клітковини часто призводить до ожиріння, плоских тварин, які відстають у зрості та розвитку туші. Симптоми цього можуть включати низький бал стану тіла або погану шерсть.

 

Ваш силос має вирішальне значення

Кількість кукурудзи, яку ми можемо додати до раціону, залежить від якості трав’яного силосу. Зазвичай ми додаємо від 15 до 35 відсотків раціону. Важливо переконатися, що ви не лише досягли плавного переходу від сіна на початковій фазі до силосу та кукурудзи у фазі перед статевим дозріванням, але й доповнювали комбікорм достатньою кількістю енергії та протеїну.
Дізнайтеся більше про наш план вирощування телят Kaliber і зверніться до консультанта команди Коудайс для отримання додаткової інформації.