Мої поросята піднялися з 11,7 до 14,0 відлучення з надзвичайно високою якістю

16 вер. 2020

Пан Nguyen Van Hoc з провінції Хай Дуонг у В'єтнамі спочатку був вторинним продавцем De Heus у В'єтнамі. Маючи гостру волю до прогресу та заповітні амбіції мати власну ферму, він вивчав агротехніку та ведення бізнесу. Попри те, що він «новачок» у секторі тваринництва, ця міцна основа допомогла йому досягти виняткових результатів у своїй фермі.

Nguyen Van Hoc
В'єтнам

Для першого покоління свиней коефіцієнт відлучення становив 11,7. Це число зросло до 12,7 у другому поколінні свиней, а до наступного покоління коефіцієнт відлучення становив понад 14,0, при цьому були надзвичайно якісні та здорові поросята. Втім, не все було для нього легко. У 2017 році, коли пан Хок мав кошти купити землю для ферми та здійснити свою мрію, ринок був у низькій точці, а ціни на свиней досягли свого піку. Однак пан Хок продовжував йти. Згадуючи той важкий період, він каже: «Якби Де Хейс не підтримав мене, я б не встиг».

Сімейна гармонія та професійне обслуговування клієнтів

Що стосується роботи з De Heus, він пам’ятає дату першої відправки 29 червня 2009 року. Нам було цікаво, як він міг запам’ятати її так чітко. Пан Хок довірився: «De Heus на той час у 2009 році був дуже новим, але я багато чув про їхню репутацію щодо якості продукції від сусіда в селі. Це спонукало мене спробувати, і я теж одразу перевернувся». Він також сказав нам, що якби De Heus «не дав реальних результатів», він не залишався б з нами так довго. Він також вражений сімейною гармонією та професійним обслуговуванням клієнтів у De Heus, тому він не «дав up», попри численні пропоновані варіанти.

«Якби Де Хейс не був поруч, щоб підтримати мене - мене б тут не було»

10-річний шлях

На запитання про його спогади він вагається, бо важко описати його 10-річний шлях кількома словами. Проте його очі світяться, коли говорять про підтримку лідерів De Heus: «Не проблема поговорити з босом у De Heus». Він пояснює, що мав намір побудувати лише невелику ферму на 50 свиноматок і 500 свиней. Але його порадив пан Нгуєн Куанг Хіу (заступник генерального директора De Heus на півночі), який зазначив, що в часи конкуренції великі ферми мають більше шансів вижити. Завдяки підтримці пана Хіу пан Хок сміливо побудував ферму на 200 свиноматок і отримав підтримку від дуже тісної та ентузіазмові технічної команди.

Світле майбутнє у приєднанні до ланцюга вартості

Говорячи про свої плани на майбутнє, пан Хок весело розповідає про своє бажання стати частиною ланцюга виробництва чистої свинини на півночі, в якій De Heus працює разом зі стратегічними партнерами, включаючи ферми та забійні компанії, щоб виробляти високоякісні продукти зі свинини на експорт. Він вважає, що приєднання до ланцюга створення вартості принесе багато переваг як фермі, так і споживачам. Для такого власника ферми, як він сам, це зніме невизначеність і нестабільність у тваринництві та доведе споживачам якість його продукції. Він готувався до цього наступного кроку, отримавши сертифікацію VietGAP для своєї ферми на провінційному та центральному рівнях. Кожна частина процесу ферми ретельно відзначається та керується з метою управління даними, коли він готовий приєднатися до ланцюга створення вартості.