Стабільні результати з допомогою спеціалістів Коудайс

16 вер. 2020

У передгір'ї Орлицьких гір поблизу польського кордону розташоване місто Жамберк, де знаходиться ферма компанії Vemas a.s. Мають 750 свиноматок для вирощування поросят, яких потім передають на відгодівлю. Близько 16 000 свиней продовжують годувати щороку, а решту 7 000 продають на відгодівлю іншим господарствам. З 2012 року на цій фермі директором працює пані Іржина Штепанкова.

Іржина Штепанкова
Чеська Республіка

Повна довіра

Vemas є клієнтом протягом кількох років. Спочатку вони купували лише корм для свиноматок. «З того часу, як я стала директором ферми, Коудайс завоював мою повну довіру, і ми купували у них корми для всіх категорій свиней», – каже Jiřina Štěpánková.

 

Стабільні технічні результати

Взаємовідносини з Koudijs дали стабільні технічні результати, а також покращили фінансові результати. Jiřina Štěpánková: «Коудайс вразив мене тим, що це компанія, яка працює на міжнародному рівні. Завдяки цьому вони мають великий досвід годівлі тварин, який потім можуть застосувати на практиці».

An overview of Jiřina's farm

32 вирощених поросят на свиноматку на рік

За останні роки покращилися результати відтворення свиноматок. Інноваційні корми для супоросних і лактуючих свиноматок – це велика відповідальність. «Зараз ми отримуємо близько 32 вирощених поросят на свиноматку на рік. Я також дуже задоволена роботою спеціаліста Коудайс, котрий відвідує нас принаймні двічі на місяць, а також за потреби підтримує з'язок по телефоні», – каже Jiřina Štěpánková.

 

Діліться знаннями по всьому світу

Jiřina дуже цінує гнучкість і широкі професійні знання свого спеціаліста з Коудайс. «Він відвідує багато ферм не лише в Чехії та Словаччині, а й в інших країнах. Він також допомагає мені оцінити всі результати у вигляді таблиць і графіків. Крім того, він надає нам послуги ультразвукового вимірювання жиру для свиноматок, регулярно двічі на місяць. На практиці це означає, що у нас немає худих або повних свиноматок, і це є запорукою більшої кількості вирощених поросят на свиноматку. Звісно, це також збільшує прибуток господарства».

Відгуки Чехія - Jiřina

Нові технології годівлі та утримання

Кілька років тому Vemas побудував нове приміщення для супоросних свиноматок. Коудайс допоміг їм вибрати постачальника техніки для виготовлення кормів. «У нас були пропозиції щодо кількох рішень, які зазвичай використовуються в нашій країні. Однак Коудайс рекомендував Nedap, яка широко використовується в Нідерландах. Це утримання свиноматок у динамічній групі, де всі свиноматки на різних стадіях вагітності разом, в одній великій групі з 300 свиноматок. Перевага полягає в тому, що тварини не нервують, тому що при такій великій кількості немає ієрархії серед свиноматок. Ще один позитивний фактор полягає в тому, що система містить батарейки для живлення, які на основі чіпів тварин, дозують точну кількість корму відповідно до встановленої кривої годівлі. Звичайно, ця зміна утримання також суттєво вплинула на збільшення кількості поросят, вирощених на свиноматку за рік».

Jiřina задоволена Коудайс

«Вірю, що наша співпраця триватиме ще багато років. Я задоволена нашим чудовим спілкуванням та швидкою допомогою на фермі, тоді коли вона потрібна. Тому мені не потрібно змінювати нашого постачальника кормів».