Наша культура

Наша корпоративна культура є унікальною

Наша культура

Культура нашої компанії унікальна. Як сімейний бізнес протягом чотирьох поколінь, у наших жилах тече підприємницький дух. Щоб досягти успіху в Koudijs, дуже важливо розділити цей дух.

Люди, які приєднуються до Koudijs, залишаються з Koudijs. Текучість наших співробітників низька, і ви можете швидко прогресувати, якщо проявите бажання та досягнете успіху. Насправді, у Koudijs є одні з наймолодших керівників вищого рівня в галузі харчування тварин завдяки рівномірній організації та навчанню на робочому місці. Ваша кар’єра може дуже швидко рухатися в Koudijs.

Ми цінуємо відкрите спілкування та прозорість наших намірів, рішень і дій. Ми ведемо бізнес, поважаючи відмінності щодо інтересів, походження, походження, статі, релігії, віку та сексуальної орієнтації. Насправді ми віримо, що різноманітність прискорює прогрес, але всі нас поділяють одні й ті ж чотири провідні принципи:

Орієнтація на результат, вираження бажання перемагати та вдосконалюватися з кожним днем
Командний дух, вираження бажання підтримувати один одного та працювати разом як команда
Навчання, вираження волі до збільшення та обміну знаннями та навчання один у одного
Спілкування, бути прозорим і відкритим
Наші команди – це дайвери завдяки людям з різними культурами, досвідом та ідеями, але всі в Koudijs мають однакову мотивацію та відданість покращенню продуктивності та здоров’я тварин. Підтримка наших клієнтів, виробників м’яса, риби, молока та яєць, реагування на виклики, що постійно змінюються, вимагає позитивного мислення «можу зробити» та підприємницького духу.

У нас є збіг?

Можливо, навіть більше, ніж навички та досвід, ми підбираємо наших співробітників у відповідності з культурою нашої компанії. Ми віримо, що талант процвітатиме лише в правильному організаційному контексті. Тому ми зосереджуємось на відповідності між амбіціями та характерами наших потенційних співробітників та стратегією, цілями та корпоративною культурою De Heus.

У рамках процесу набору ми використовуємо онлайн-оцінку, щоб отримати уявлення про риси особистості та природні таланти наших потенційних співробітників. У той же час проходження такої оцінки є цінним навчальним досвідом для кандидатів, що дозволяє їм отримати нове усвідомлення та розуміння свого потенціалу розвитку.

Знання того, хто ви є, що ви можете робити і чого можете навчитися, є чудовою основою для особистого плану розвитку.