en uk Close
Співробітництво
Старт / Про Koudijs / Годівля тварин / Співробітництво

Співробітництво

Компанія Koudijs завжди прагне вдосконалювати свої знання та досвід. Цей потяг до знань у поєднанні з нашим прагненням щоденно вдосконалюватися допомагає нам стимулювати ваш розвиток. Сильні партнери, консультанти й компаньйони важливі в кожній сфері, тому ми працюємо з різними національними й міжнародними партнерами. Наприклад, ми тісно співпрацюємо з відомим Ваґенінґенським університетом і дослідницьким центром у Нідерландах, а також з університетами в усьому світі, як-от з Університетом Торонто в Канаді. Наша мета незмінна: швидко й безпечно застосувати нові знання та ідеї в розробці наших кормів, у наших послугах і, звичайно, у наших порадах клієнтам.

СПІЛЬНА ПРАЦЯ ОЗНАЧАЄ ОБМІН ЗНАННЯМИ

Koudijs постійно шукає нові знання та ідеї, щоб допомогти нашим клієнтам підвищити продуктивність. Саме це стимулює нас, а також робить нас відкритою організацією, яка тісно співпрацює з різними національними й міжнародними науково-дослідними інститутами. Ми переконані, що ступінь обміну знаннями в таких партнерствах є ключем до кінцевого успіху. Ми тримаємо очі відкритими й зосереджуємося не лише на власних дослідженнях — це дозволяє нам не нехтувати вже наявними знаннями й ідеями.

УСПІШНІ КОНЦЕПЦІЇ ГОДІВЛІ ТВАРИН

Наша мета — це покращення результатів наших клієнтів-тваринників. Компанія Koudijs працює в усьому світі й завжди шукає нових партнерів. Це дозволяє нам отримувати й використовувати відповідні знання та досвід у галузі кормів для тварин. Ми уважно стежимо за змінами в сільськогосподарському секторі кожної країни та на рівні кожного окремого тваринницького господарства. Ми знаємо наших клієнтів і прагнемо працювати разом з ними й для них. Для нас важливо активно надавати клієнтам потрібні знання та ідеї, щоб допомогти їм розвинути їхній тваринницький бізнес.

Ви також хочете підвищити ефективність свого бізнесу? Шукаєте партнера, який би підтримував вас і працював із вами? Швидше звертайтеся до нас!