en uk Close
НАШІ 4 ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ
Старт / Про Koudijs / НАШІ 4 ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ

НАШІ 4 ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ

Наша мета — бути провідним постачальником кормів для тварин і підтримувати наших клієнтів у виробництві м’яса, молока, яєць і риби. Ми допомагаємо клієнтам досягати ефективності й технологічного прогресу завдяки глибоким знанням про годівлю тварин, управління господарством і тваринництво. Ми прагнемо розвивати знання наших клієнтів щодо сільського господарства, годівлі, виробництва й систем ведення господарства, пропонуючи їм усі останні ідеї та розробки.

ПІДХІД KOUDIJS СПИРАЄТЬСЯ НА МІЦНЕ ПІДҐРУНТЯ, ЯКЕ СКЛАДАЄТЬСЯ З ЧОТИРЬОХ ОСНОВНИХ ПРИЦИПІВ.

ЯКІСТЬ

Koudijs разом із материнською компанією De Heus є одним із найбільших виробників кормів у світі (який постачає концентрати, премікси, спеціальні корми й комбікорми). Ми прагнемо забезпечувати найвищу якість наших продуктів і порад, оскільки якість життєво важлива для оптимізації показників наших клієнтів.
Крім того, оскільки корми для тварин є своєрідною відправною точкою у виробництві харчів для людей, якість корму має важливе значення для отримання безпечного й корисного тваринного білка. Тому для Koudijs прийнятною є тільки найвища якість.

ВІДДАНІСТЬ СПРАВІ

Компанія Koudijs віддана меті допомагати клієнтам у досягненні оптимальних кінцевих результатів. Ми дуже серйозно ставимося до своєї ролі на фермі та без вагань працюємо по коліна в багні, коли це необхідно.
На нашу думку, якісний корм — це також конкретний корм для конкретних обставин. Кожен фермер потребує індивідуального рішення та має на нього право. Компанія Koudijs здатна й готова запропонувати поради на рівні окремого фермера. Нам подобається бути максимально гнучкими й обслуговувати наших клієнтів у будь-якому масштабі. Ми надаємо рішення (комбікорми/концентрати та премікси), які ідеально підходять до індивідуальної ситуації (конкретної ферми).

ІННОВАЦІЇ

Ми не робимо інновації заради самих інновацій; ми пропонуємо такі новаторські рішення, які задовольняють потреби наших клієнтів і відповідають їхнім цілям щодо годівлі й управління господарством.
Ми є справжніми експертами з годівлі тварин і постійно вдосконалюємо свої знання, завжди прагнучи до бездоганності. Це дозволяє нашим клієнтам повністю реалізувати потенціал своєї худоби. Ми дослухаємося до думок клієнтів і розробляємо пропозиції у відповідності з ними, а також ініціативно пропонуємо нові ідеї, які, на нашу думку, допоможуть клієнтам рухатися вперед.

ЗВ’ЯЗОК

Компанія Koudijs вірить у важливість спільної роботи й обміну знаннями з нашими клієнтами. Це означає підтримання постійного зв’язку з клієнтами протягом усього процесу роботи з ними: ми спілкуємось, вислуховуємо їхні потреби та діємо з урахуванням цього. Це також означає зв’язок із суспільством і місцевою громадою: ми розуміємо, що відбувається у світі навколо нас, і діємо відповідно.

Дізнайтеся, як ми можемо вам допомогти. Зв’яжіться з нами, щоб отримати додаткову інформацію.