en uk Close
ВСТАНОВЛЕННЯ НАЙВИЩИХ СТАНДАРТІВ КОРМІВ
Старт / Докладніше / Про Koudijs

Про Koudijs

Koudijs Animal Nutrition посідає лідируючі позиції в галузі кормів для сільськогосподарських тварин. Ми спеціалізуємся на виробництві та реалізації повнораціонних комбікормів, концентратів і преміксів, а також надаємо нашім клієнтам супутні послуги.
Компанія, що заснована на початку XIX століття, має своє коріння в Нідерландах. Вона починала як регіональне підприємство, але згодом, близько з 1960 року, розпочала експорт кормових концентратів в інші країни.
Дуже важливими ринками для розвитку Компанії Koudijs стали Африка та Близький Схід. 
На сьогодняшній день Koudijs експортує та виготовляє корми для тварин в Африці, Азії, Європі, на Близькому Сході, у Південній і Центральній Америці.

Koudijs пропонує рішення для комбікормових підприємств, великих сільськогосподарських компаній, дилерів та імпортерів, а також самих фермерів.
У кожній країни, де ми розпочинаємо свою діяльність, застосовується особливий підхід (і визначається цільова група), щоб якнайкраще задовольнити потреби сільськогосподарського сектора.
Тільки завдяки такому індивідуальному підходу до кожної країни, ми можемо забезпечити обіцяні «корми для ефективності».
Корми для ефективності — це сутність усієї нашої діяльності.
Ми приносимо прогрес у сільське господарство.
KOUDIJS ТА ROYAL DE HEUS

У 1998 році компанія Koudijs разом з усіма експортними підприємствами увійшла до групи De Heus.
Це було правильним стратегічним рішенням для Royal De Heus — найбільшої незалежної сімейної компанії з виробництва кормів у Нідерландах.
Поєднання De Heus і Koudijs надало результати. Придбання Koudijs дало поштовх для перетворення Royal De Heus із регіонального виробника кормів на міжнародний конгломерат, який сукупно веде діяльність у більш ніж 75 країнах Європи, Азії, Близького Сходу, Африки й Латинської Америки. Завдяки швидкому зростанню за межами Нідерландів група De Heus є одним із 15 найбільших постачальників кормів у світі.
Разом ми забезпечуємо робочими місцями понад 8000 людей у всьому світі.
Головний офіс Koudijs і De Heus розташований в м. Еде - Ваґенінґен (Нідерланди).