Якість

Найкращі раціони народжуються з пристрасті до якості

Якість понад усе

Це є нашим принципом понад 110 років і продовжує залишатися ним для кожного з наших заводів. Наші заводи відповідають останнім стандартам якості. Це принцип, який ми застосовуємо до наших досліджень, операційної стратегії та всіх наших продуктів. Послідовність і надійність є ключовими в годівлі тварин, що знову і знову доводить хороші результати. Цей безкомпромісний підхід гарантує, що наші клієнти також виграють.

Ми щодня покращуємо стандарти якості

Завдяки менеджменту якості ми гарантуємо, що наші продукти годівлі пропонують нашим клієнтам стабільні результати день за днем, кожен день. Послідовний підхід, який відповідає харчовим потребам ваших тварин і дає передбачувані результати.

Це не просто і не швидко, але щоб гарантувати найкращі результати для наших клієнтів та їхніх тварин, ми постійно зосереджуємось на вхідній інспекції сировини, проміжній інспекції під час виробничого процесу та остаточній перевірці продукту.

Усі необхідні аналізи проводяться висококваліфікованими спеціалістами лабораторії, котрі завжди застосовують однакові правила та стандарти якості.

Звичайно, наша пристрасть до якості йде ще далі. Кожен день ми намагаємося йти далі у вдосконаленні, управлінні та глобальній стандартизації наших процесів. Пристрасть до якості та дух обслуговування наших співробітників відіграють ключову роль у підтримці наших стандартів якості щодня.

Сертифіковані за кількома міжнародними системами якості

Щоб гарантувати якість наших продуктів, а також сировини, ми сертифіковані міжнародною системою якості, такою як GMP+.


Інвестування в технології харчування

Ми постійно інвестуємо в прикладні дослідження та виробничі технології. Ми продовжуємо будувати або оптимізувати лабораторії, науково-дослідні установи та фабрики. Те ж саме стосується і наших бізнес-процесів. Тому наші виробничі потужності оснащені за останнім словом техніки. Ми завжди зосереджені на захисті та постійному розширенні наших критеріїв якості.