en uk Close
ВЕЛИКА РОГАТА ХУДОБА
Старт / Корми для тварин / Велика рогата худоба

Велика рогата худоба

Усі ферми різні, і тому кожна з них потребує власної специфічної концепції годівлі тварин. Тварина й навколишнє середовище тут мають головне значення. Завдяки глибокому розумінню тварин, їхнього навколишнього середовища й вимог до кінцевого продукту ми знаємо, як визначити харчові потреби тварини. На основі цих харчових потреб компанія Koudijs розробляє та виготовляє корми, адаптовані до стадії життєвого циклу тварини з урахуваннях конкретних умов на фермі й цілей фермера. 

Наші фахівці з годівлі великої рогатої худоби ініціативні, мають підприємницький дух і щодня прагнуть вдосконалювати ваш бізнес і забезпечувати більш високий прибуток. Ця мотивація та індивідуальний підхід до кожного господарства гарантують повну відповідність наших рекомендацій і кормів вашій конкретній ситуації. У нас є лише одна мета — досягти оптимального результату з нашими клієнтами. Бо коли в наших клієнтів справи йдуть добре, то й у нас також!

Широкий асортимент наших продуктів включає корми, призначені для конкретних етапів життя великої рогатої худоби або для досягнення конкретних цілей:


корм для ВРХ, корм для корів, корм для буйволів