en uk Close
Годівля
Старт / Про Koudijs / Годівля тварин / Годівля

Годівля

Забезпечення здоров’я тварин і підвищення їхньої продуктивності — це цілі наших клієнтів, а отже, наші власні. Годівля тварин є запорукою досягнення цих цілей. Компанія Koudijs спеціалізується на постачанні високоякісних кормів, які дають передбачувані результати й забезпечують успіх наших клієнтів-тваринників.

ПІДПРИЄМЦІ В СЕКТОРІ ГОДІВЛІ ТВАРИН

Ми, як і наші клієнти, є підприємцями. І як підприємці ми хочемо покращувати наші показники день у день. Ось чому ми постійно знаходимося в полі або в стайнях фермерів. Ми прагнемо думати разом із нашими клієнтами й давати їм поради, коли бачимо можливості для вдосконалення. Ми знаємо ситуацію в сільськогосподарському секторі. Але часи змінюються, і з’являються нові ідеї. А компанія Koudijs завжди крокує в ногу з часом. Ми не тільки виробляємо й постачаємо такі продукти для годівлі тварин, як комбікорми, концентрати, спеціальні корми та премікси, але також активно генеруємо й збираємо знання про годівлю для наших клієнтів-тваринників. Сьогодні та в майбутньому.

Від концентратів… Ми виробляємо не тільки комбікорми, а й премікси та концентрати. Наші концентрати містять усі необхідні поживні речовини, зокрема вітаміни, мікро- й макроелементи, амінокислоти, добавки та джерела білка. Їх легко змішувати з власною сировиною. Завдяки цьому можна виробляти якісний і незмінний корм цілий рік.

…до кормів

На корми припадає майже 70% витрат на виробництво, а отже, високоякісний корм, який повністю відповідає вашій ситуації, має дуже важливе значення для успішного бізнесу. Для забезпечення оптимальних результатів ми розробили спеціальний метод, що допоможе вам підготувати оптимальний продукт.

  1. Дослідження місцевої сировини 
    По-перше, ми вивчаємо наявну на місці сировину й ціни на неї. Цю сировину можна проаналізувати в лабораторії Koudijs, щоб визначити її точну харчову цінність.
  2. Формулювання рецепту
    Наступний крок — розробити високоефективний і економічно вигідний рецепт корму залежно від типу тварини та вашої конкретної ситуації. Фахівці Koudijs із годівлі розраховують оптимальну формулу корму, у якій максимально використовується місцева сировина. Ступінь включення місцевих продуктів залежить від вашої конкретної ситуації. 

ЗАСТОСУВАННЯ МІЖНАРОДНИХ ЗНАНЬ У НІДЕРЛАНДАХ І ЗА КОРДОНОМ

Ми працюємо в усьому світі: від невеликих ферм посеред Руанди до великих кооперативів у Румунії та від рибних господарств у Бангладеш до комбікормових заводів у Колумбії. Кожна країна й кожне підприємство мають свої унікальні характеристики. Але все ж у них багато спільного. Тому ми активно співпрацюємо з національними й міжнародними науково-дослідними інститутами й університетами в галузі годівлі тварин, їхнього здоров’я та тваринництва загалом. До того ж, у нас працюють чудові дослідницькі установи в Нідерландах, Польщі та В’єтнамі. Це дозволяє нам отримувати й розвивати знання, які можна застосовувати в конкретних локальних ситуаціях на користь нашим клієнтам. Ми активно поширюємо ці знання щодо годівлі серед наших фахівців, щоб вони могли надавати клієнтам найкращі поради й послуги. День у день.